Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK
Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Forumas bus išjungtas 2021 gruodžio mėnesį. Ačiū, kad buvote kartu. :) Puslapis 22 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-04-26 17:08 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-05-08 19:44
Pranešimai: 28
Miestas: Jnv
Žuvys (vasario 20- kovo 20 )
Vandens ženklas (artistiškumas, jautrumas, realizmo stoka)

ŽUVYS (02.20-03.20)

Žuvų ženklo žmonės labai jautrūs. Jie turi ploną odą ir perima kitų žmonių nuotaikas. Taigi, Žuvų nuotaiką veikia apie jas tvyranti atmosfera. Jos labai reaguoja į pasakymus ar kalbėjimo toną. Jos užjaučiančios: nepakelia matydamos kaip kenčia kiti. Todėl aktyvios socialinėse sferose.Žuvys pasižymi lakia vaizduote ir meniniais gabumais. Kita Žuvų pusė kartais gali pasireikšti susvetimėjimu pasauliui ir kai kurios jų gali tapti chaotiškomis asmenybėmis. Žuvys blogai atsiriboja nuo išorinės aplinkos, todėl joms svarbu pasirūpinti ramybės lauku, kuriame galėtų atsipalaiduoti ir pasikrauti. Vieta, į kurią jos galėtų reguliariai pasitraukti, yra gyvybiškai būtina. Keldamos sau per didelius reikalavimus, Žuvys greitai suserga. Tuomet joms reikalinga ramybė.
Žuvys meilėje
Gimusioms romantikėmis, Žuvims, meilė yra maistas ir gėrimas. Svajingosios ir trapiosios Žuvys gyvena svajonių pasaulyje su princais ir princesėmis ir eikvoja savo gyvenimą mėgindamos iliuzijas paversti realybe. Užuojauta ir dalinimasis viskuo su ypatingu sielos draugu yra tai, ko Žuvys siekia santykiuose. Vienišumas joms yra kaip nelaimingas egzistavimas, ir jos mieliau renkasi buvimą su netinkamu partneriu negu vienatvę. Nesvarbu vyras ar moteris, Žuvys jausmingos ir linkę būti priklausomos. Atramai joms reikalingas stiprus partneris. Idealiai tinka į porą tie, kurie gali būti jų globėjais, dvasiniais ir materialiniais, ryžtingais ir jausmingais, kartu dalintis svajonėmis. Tokiems partneriams Žuvys skiria savo meilę ir ištikimybę.

* Kaip suvilioti Žuvų vyrą: jis yra idealistas, romantiškas, nenuspėjamas, tačiau taip pat ir pagiežingas bei jautrus: jis turi būti siekiamas su meile ir dėmesiu. Jo ideali moteris turi mokėti perimti iniciatyvą. Duokite jam suprasti, kas Jūs esate tvarkinga ir punktuali, nepaprastai domitės menu. Patarimas: nelieskite jo daiktų...jis labai pavydus!!!


* Kaip suvilioti Žuvų moterį: ji moteriška, romantiška, švelni ir trapi asmenybė. Ji nori įrodyti savo partneriui, kad šis jai yra svarbiausias vyras pasaulyje. Jai reikia pataikauti, meilintis ir išklausyti. Antraip ji kenčia ir linksta į depresiją. Jai idealus vyras turi būti tvirtas ir stiprus. Patarimas: daug su ja kalbėkitės!!!


Taro kortų savaitės prognozė 12kai horoskopo ženklų: 2009 04 20 – 04 27

ŽUVYS:

Peržvelkite savo darbo rezultatus ir truputėlį atsipūskite. Aplamai tai jūs visiškai įgalūs siekti ir pasiekti visa ko savo rankomis. Tačiau turite būti tikri kad to jums užteks. Pažvelkite į savo kūrybą kaip išradėjas ir rasite netikėtų sprendimų tiek versle tiek buitiniuose reikaluose. Išlaikykite teigiamas mintis siekdami savo tikslų ir jūsų pastangų rezultatas neužtruks pasirodomas. Lauktai ar nelauktai tačiau nuopelnai už jūsų atliktus veiksmus tikrai džiugins. Praktinė pabaiga atneša apčiuopiamus rezultatus. Teigiamos jėgos gauti tai ko tau reikia, prisidės prie patiriamo gausybės jausmo. Jums suteikiama galimybė mėgautis vaisiais ir grožėtis žiedais. Priimk viską ką šis pasaulis tau dovanoja. Pažink gyvenimo paslaptis. Jūs mokate suktis greitai - nebijokite reikštis. Metas patirti ekstazę.

_________________
Myliu ir nesigailiu :)


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-04-26 17:18 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-05-08 19:44
Pranešimai: 28
Miestas: Jnv
2009-ųjų “Mes kitokie” linksmasis horoskopas (www.meskitokie.lt)


Avinas
Su supelijusiais 2008-aisiais dings ir bėdos mokykloje. Jaučio metai prasidės sėkme! Nebebijosit, viską padarysit, visi viską darys ir jums. Visapusė pagalba didins jusu skypo kontaktų skaičių, one.lt pažintis. Netgi sėdint mokyklos valgykloje jums graži(us), mergina/vaikinas pasiūlys pusė savos bandelės, o jūs atsidekosit duodami savo tel nr. Laukia daugybė intriguojančių pazinčių, kuomet ne tik bandele teks dalintis. Įtrauks nauja veikla, būrelis, pusė dienos darbas ar šiaip neapmokestinama veikla kūdikių namuose, tad nenusigręžkit nuo jus aplankančių galimybių rato! Beje, krizė, tad nesvajokit apie dienos sriubą, kurią jums siūlys valgyklos darbuotoja. Geriau iš namų atsineškit buterbrodų.

Jautis
Visi 2009-ieji Jaučiui bus superiniai. Visi po tuo pačiu ženklu nejaus didelio krizės spaudimo, stengsis jums padėt, paskolins vieną kitą litą ir neprašys grąžinti. Venera, kartu su Uranu yra Saturno opozicijoje, kas leis jums įsimylėti, o paskui netikėtai palikti. Tiek meilėj, tiek piniginės reikaluose bus skylių, kurios didės sulig kiekvienu neteisingu žingsiu, Būkit atidūs – patartina turėti daugiau akių, tad akiniuotiems seksis labiau. Nepasiduokit ir rankom, kojom, nagais kabinkitės į jums patinkančią veiklą. Gali tekti ne kartą pagalį į ratus kolegoms kišti.

Dvyniai
Nauieji metai bus ĮSPŪDINGI. Įvarios saulės planetos žada visapusišką sėkmę, gal net naujų globėjų radimą, pasisekimą. Sakoma, jog pasibaigė taip ilgai besitesiantys trys depresijos ir liūdesio apgaubti jūsų gyvenimo metai, tad laikas švęsti, ir švęsti iš peties. Patausokit kepenis ir plaučius, jums jų dar prireiks, nes atsidarė nesuskaičiuojamų galimybių durys. Naudokitės įvairiomis progomis, nepameskit galvos, nes per tokias žiemos pūgas galit jos ir neberasti. Tad neskubėdami gerinkit savo gyvenimo krizę!

Vėžys
Visus metus bus puiki proga užsikalti gryno pinigo, nes sulauksit nepadorių, oi padorių, pasiūlymų, kurie leis pastorinti kišenes. Jei esate vienas iš tų atsiskyrėlių krabų, žvaigždės sako – ieškokit draugijos, stokit į bendrijas ar klubus. Meilės reikaliukai irgi kybos ant plonos nutriušusios (senai reikalingos kirpti) plaukų sruogos. Jei laiku apsikirpsite – sulauksit netikėtos meilės ar pinigų – bandyti verta, a? Kai prisijungsit prie kokios nors šaikos, jus pradės dominti bendraujantys žmonės. 2009-aisiais tapsit panašus į Dzvonkę – apie jus bus skleidžiamos (NE hmm)išgalvotos paskalos – būsit dėmesio centre. Dalykas, kurio patartina saugotis – nervinė įtampa, tad tausokit paraką.

Liūtas
Nors su jaučiu nesate iš tos pačios smėliadėžės, bet šiųmetis žoliaedis jums atneš asmeninę laimę. Žadami šiltesni namai, tad radiatoriai labiau kaitins šį sezoną. Taip pat šie metai palankūs tau ir tavo antrąjai pusei, jei jos neturi - rasi. Gimtąjame krašte pilna vienišių kurie tik ir laukia kada jiems paskambins koks liūtas. Žadamas populiarumas, tad tavo fanų, kurie prašys, kad pasirašytum jiems ant krūtinės, tikrai netruks. Verta įsigyti daugiau markerių. Norėdami daug gauti, turėsite daug ir duoti, tad pasiryžkite skolinti paskutinius savo marškinius, kurie gali ir nebegrįžti.

Mergelė
Nusimato permainos. Tai, ką veikėt ligi šiol, gali pasikeisti, nes naujųjų metų šeimininkas pateiks viliojančių pasiūlymų. Pagalvokit ir apie braškių rinkimą, ir apie popierių spausdinimą. Viskas kas skirtinga, tačiau įmanoma. Suprasit ko taip ilgai norėjot iš savęs – stabilumo. Jį pasieksit pasidarydami darbų sąrašą ir jį vykdydami. Dabar prisėskit, nes naujiena iš meilės fronto – visą laik mylėtas kojines teks keisti kitomis. Gali būt, kad pagausės jūsų barbių kolekcija. Kas dėl sveikatos, tai ji rūpesčių tikrai nekels. Galėsit ir toliau močiutei kaime padėt ūkį prižiūrėt ar be perstojo lieti prakaitą sporto salėje.

Svarstyklės
Ir ką gi žada jums šie metai? Daugiau laisvės! Tad tikėtina, kad tėvai mėgins jus integruoti i suaugusiųjų pasaulį ir neberakins taip dažnai durų vakarais. Bet nepatartina savo nekilnojamojo turto palikti be priežiūros, nes nuo to priklauso ir jūsų tėvų laimė, kuri, mūsų amžiuje, yra retas svečias. Elkites apgalvotai, nes nuo išeidinėjimų naktimis pas draugus gali jums sugadinti sveikatą, o kalbama ne tik apie slogą ar nervinę įtampą. Nors šiais metais jūsų tykos meilė (net jei tai ir nebus mergaitės vardas) būsit maloniai nustebinti ir patenkinti. Jūsų pagalba nebankrutuos valentino dienos dovanos, o piniginė bus paploninta siekiant tikslo. Rimta draugystė žada jus išauginti iš šliaužtinukų, tad būkit pasiryžę mesti soskę iš burnos ir keisti ją bučiniu.

Skorpionas
Prisiminkit jau pamirštus giminaičius, jei vis dar tikitės geresnių dovanų iš jų. Užsimanysit mokėt vairuot ferrari, tačiau iki jos dar turėsit pastudijuot keletą kalbų ar užsiimti namų pertvarkymu. Kai anksčiau nerasdavot laiko pasimatymams, šiais metais žvaigždės teigia, jog nelieka nieko kito, kaip tik kibti į mažus romanus su kaimyno pusseserės dukra ar sūnum. Tik atsargiai – tos pačios žvaigždės konkretaus atsakymo, kaip visa tai baigsis – neduoda. Kuo daugiau dirbsit ir judėsit – tuo geriau jausitės, tad namie nesėdėkit ir vietoj televizoriaus žiūrėjimo, padėkit kolegoms ir draugams.

Šaulys
Emocingi metai žadantys karštą pavasario pradzią. Meilė, meilė ir dar kartą meilė visus šiuos metus jus lydės kiekviename žingsnyje. Taip pat tapsite imlūs naujiems interesmas tobulinti - gaminsite, mokysitės naujos kalbos, keliausite, planuosite. Kad ir kč sugalvosite, viskas pavyks puikiai. Mokyklos disciplina neisvengiama, bet jai pasibaigus laukia saldūs mokslo vaisiai.

Ožiaragis
Jautis jus apšlakstys auksu! Jei norėsite ilgai jį išlaikyti – mokykitės tinkamai jį paskirstyti. Žinant jus, tai jums turėtų nesunkiai pavykti. Jei esat trenktas menininkas – seksis atrasti naujų dizaino ar rankdarbių įmantrybių. Bandykit savo darbus pardavinėti, nes tai gali tapt bilietu dviem į kino seansą. Tik nemanykit, kad tų tariamų bilietų bus daug. Jausit ir krizę – jausmuose ir finansiniuose reikaluose. Būkit stiprūs ir aktyvūs įvairioje veikloje, tada gali ir kolegos imti pavydėti jūsų saviraiškos būdų.

Vandenis
Tai vandens ženklo turėtojų metai! Žinodami, jog šios 365 dienos priklauso jums, griebkite savo sėkmės paukštę už visos uodegos ir, užtikrinu, visos plunksnos liks rankoje. Neskubėkite veltis į naujus ginčus su direktoriumi ir pavaduotoja, net jeigu tai ir baigisis taikiu arbatos gėrimu. Pinigų, meilės, nuotykių ir chaotiškų nutikimų - nors vežimu vežk. Tad pradėkite atnaujinti savo pasenusį drabužių garderobą, nes šie metai žada daug naujų įvaizdžių. Gal net išsiskusit skiauterę…

Žuvys
Jautis šiais metais leis apgalvoti daug ką, planuotis ir pavargus – atgauti jėgas. Atgavę jas, būsit kaip niekad aktyvūs, todėl darykit viską, kaip norit, tik nelipkit į lyderio kėdę, nes lengvai nuo jos nusiversit. Pradėsit ieškot atsakymo į klausimą „Kuris Dievas geriausias?“. Meilė ir finansai seksis puikiai, nes bėgdamas nuo Veneros Uranas mėtys eksperimentus, kuriuos įveikus leis palepinti save. Dažnai namiškiai jums siūlys „uspamizano“, nes siausit kaip uraganai. Visus metus aktyviai reiškęsi jūs pavargsit, tačiau nenusiminkite, žvaigžės jau mirksi, kad 2010-aisiais jūsų laukia populiarumas, kurio užsitarnausit.Remdamiesi vienais gerais horoskopais, savais žodžiais juos perkūrė ir parašė – Giedrė ir Emilis.
www.meskitokie.lt

_________________
Myliu ir nesigailiu :)


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-04-26 20:37 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-20 00:12
Pranešimai: 965
idomu idomu :D nejau tikrai trys pastarieji metai dvyniam buvo tokie blogi...

_________________
saugok prisiminimus, bet niekada negyvenk jais..


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-07-22 21:11 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-05-28 20:41
Pranešimai: 41
Aš gimus sausio 23, ir esu kaip ir vandenis, bet man dažniausiai tinka ožiaragio savybės ir pan. Kodėl? :shock: :D


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-07-22 23:00 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-09-24 21:01
Pranešimai: 1756
Sutapimas... :) O štai aš - grynakraujė žuvis.... :evil:

_________________
Kai tik pradedi manyti, jog nebegali būti geriau, viskas dramatiškai pablogėja...
Paveikslėlis


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2011-02-15 17:28 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Užsiregistravo: 2011-02-13 17:08
Pranešimai: 20
Gryn skorpionė. :o


Į viršų 
 Standartinė Parašytas: 2021-02-23 18:16 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2018-10-15 22:38
Pranešimai: 44
Nu dėl finansų tai pievos prirašytos :D integre


Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
 
 Puslapis 22 [ 22 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

 
 

 
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007