Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » Incognito

Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] 

Patiko?
Taip 100%  100%  [ 3 ]
Ne 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 3

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2009-07-22 11:08 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Sveiki, mielieji,

seniai nerašiau, bet štai, atsirado proga ir neiškenčiau.

Turiu pasigirti - dalyvavau internetiniame žaidime Paskutinis Valdovas (www.paskutinisvaldovas.lt) ir jame užėmiau II vietą. :o

Gavau keletą vertingų prizų ir tarp jų vertingiausias - elektroninis knygų skaitytuvas, kurio vertė Lietuvoje šiandien siekia apie 900 litų. Valio? Kažin..

Pirmiausia, pabandysiu paaiškinti, kas yra tas knygų skaitytuvas. Iš pirmo žvilgsnio paprastas dalykas - įsirašai kokį nors PDF, DOC ar kito formato dokumentą į šį įrenginį ir gali skaityti šį dokumentą jo ekranėlyje.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Skaityti tai skaityti - skonio reikalas, gal kas nors nori knygas skaityti taip :)

Tačiau dabar - apie mano nuotykius su juo. Šiąnakt nusprendžiau išbandyti...

Pirmas žingsnis įdėti bateriją. Open the battery cover on the back of the device. Gerai, jei instrukcija neaiški, visada dar kartą ją perskaityti galima ir kinų kalba :)

Taigi, varžtukas. O, kinai protingi žmonės - ir atsuktuvas tam varžtukui pridėtas. Ir dar protingesni - pasirodo, jei toks atgrubnagis kaip aš tokį varžtuką pames - nieko tokio. Yra pridėti du atsarginiai!

Paveikslėlis

Atrodo, pradedu suprasti kas lemia tokią didelę šio prietaiso kainą :)

Gerai, prijungiu kroviklį ir palieku kelioms valandoms. Deja, užkliudau laidą ranka ir pamatau kas yra kiniška jungties kokybė. Vos prilieti ir atsijungia. Reikėtų parašyti: [img]įkrovinėti%20esant%20ne%20didesniam%20nei%205%20m/s%20vėjui[/img].

Tvarkoje, tuo laiku pavarčiau Defo Robinzoną Kruzą, kuris buvo jau įrašytas (2 pav.)

Lemputė lyg ir žalia - reiškia įrenginys pilnai pakrautas. Pabandykime ką nors įkelti iš kompiuterio. Vieną laido galą į įrenginį, kitą į kompiuterį ir... NIEKO.

Na ne nieko, kraunasi :D

Pažaidžiau dar kelis kartus, perkroviau kompą, pajunginėjau įrenginį. Porą kartų atsirando pranešimas "Press OK to connect. Press any key to charge. Blogiausia, kad paspaudus OK, įrenginys rodo, kad jis susijungęs, o kompiuteris to nepripažįsta.

Pažaidžiau dar valandą ir numojau ranka. Pasiėmiau SD adapterį ir perkėliau failus tiesiai į kortelę. Nesiimu per daug kritikuoti, galbūt tai mano kompiuterio programinės įrangos problema. Tačiau kyla įtarimų, kad nebūtinai. Ypač po toliau sekusių įvykių.

Knygų skaitymo lyg ir atsivalgėm, pabandykim ko nors įdomesnio. Pavyzdžiui, pasiklausykim MP3. Šis įrenginys gali tarnauti kaip MP3 grotuvas. Traukiu ausines - olia!

Paveikslėlis

Supratau, kad mano dešinė ausis yra labiau nutolusi nei kairė. Turbūt net kokių 30 cm toliau. Gerai, tebunie. Susigrūdu į ausis, paleidžiu gabalą ir suprantu, kodėl viena ausinė ilgesnė.

Ogi ta, kad duotum paklausyti draugui. Turbūt todėl dešinė ausinė ir neveikia. Kad per dažnai neprašinėtų... :) Šiaip ar taip, galime mėgautis muzika vienoje ausyje :))

Ką gi, atrodo atsivalgiau ir muzikos. Tai gal galėsiu bent nuotraukas draugam šiuo velnio daiktu parodyti?

Paveikslėlis

Ak taip, nespalvotas ekranas... Kaip aš pamiršau...

Dedu aš jį į spintą. Praktinio pritaikymo aš jam, deja, neturiu. Bet štai, galbūt JŪS man ką nors pasiūlysite. Ką galima nuveikti su šiuo aukso gabalu? ;)

P.s. Jei čia akių negadinantis ekranas, kodėl man po kokių 3 valandų žiūrėjimo išvarvėjo akys?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-07-22 13:13 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

Liuks pasakojimas... xD

viena ausine ilgesne tam kad aplink kakla apsivinioti... avdruk su tokiu daiktu atsibodo knistis ir pasikart noretum... :lol: del nespalvoto vaizdo tai hm.. idomu siaip... nuotraukos tokios senovines atrodo... o jei dar slide show yra, tai gali pasdaryti kaip remelius su besikeicianciu paveiksliuku! :shock: ir pasistatyti prie kompo. atsibosta paveiksliukas - prasuki kita.. ar ant sienos pakabinti... :lol:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-07-22 13:30 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

omg :lol: klasiškas daikčiukas :lol:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-07-22 21:17 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Savaitės atradimas! :lol:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-07-22 21:32 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Cituoti:
Turbūt todėl dešinė ausinė ir neveikia. Kad per dažnai neprašinėtų...

auksinė mintis :lol:

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » Incognito

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007