Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » vpjk

Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2009-02-02 23:40 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Tai va. Sedziu. Geriu neskania arbata. Draugei, kuri ja nupirko sito nesakiau, bet ji suprato, nes ilgokai uzsistovejo nepaliesta. Bet jausmas geras, nera sustumtas i tai, kad neskanu, bet siaip potyrius gaudau.
Tai saves apgaudinejimas..

Draugas paraso kad dziaugiasi jog esu isskirtinas zmogus.
Paklausiu - kuom?
_ spalvinga asmenybe.taskas.nieko konkretaus, o kas nekonkretu as ir pati zinau.

Drauge giriasi jog gaminos lazanija, atsakau "jooo"
klausia ar nepatinka?ar valgiau?
atsakau - patinka, tik dar nevalgiau..

Atrandu keleta zinuciu su klausimais kaip patiko susitikimas. Toks ir susitikimas kai paziuri filmukus mokancius kaip taisyklingai zaisti lego zaidimus, po to paragauji skiesto alaus ir grysti namo ziureti romantiskos komedijos.Apsikabini suni..

Turejau drauge, nuostabus zmogus...Keikdavo kai ilgesingai ji apkabindavau. Zmones pasikeite - suo NE. Bet ji isliko tokia pat nuostabi, ja kazkas laikys zmogum.draugu.ja apkabins.

"Zinute is ekupacinio Stalingrado ziedo,dabar Vasario 2d ir juockes nematyti,ka daryti drauge Stalinai" - skaipo pasilabinimai.(ta juocke tai as, o rasytojas, tai mano x :D ) tasyk hitleris atsake - taip taip, tamsta.

Ir siaip - ziurineju nuotraukas, kokias kaledas turedavom..Bene paskutini karta, kai dar vadinomes pupytem, kaledinis balius prasidejo stalo luzimu ir smegenu sutrenkimu, o baigiasi - nepamenu..

pamenu kauna, ta lemtinga atsisveikinimo diena, na isties ji buvo kupina prisiminimu ir tylos.
Trsikat sedejom toj pacioj "kisenej" kurioje uz 4 litus galejai nusipikrt 200g karsto vyno...Isgerem.Ten kazkur prie pozeminio perejimo..

Po to bene 29 kartus perejom laisve, tik tiek, kad ikvept, kad isliktu..Veliau sedejom alinos orlovos koncerte, jei atvirai pritruko garso..bet as sedejau su drauge, kuri tuo metu man atstojo visus gerius...kaip jau sakiau - -nuostabus zmogus.

nakti valgem cipsus ir ziurejom siaubeka...katinas miegojo ant mano rubu.viskas gerai, negi pyksi..visai jis fainas :D

ryte varem i pazaisli...euforija. Bet su niekuom kitu ten nebevaziuociau ir tik todel, kad issaugot.

Dar pries ta kelione kaune su draugu varem, tiesiog pasivaiksciot..
Nuejom i sexshopa..Jis prisitate kaip gejus, kuris padeda man issirnkit ka nors zaidimams. Pardaveja prikola nesuprato, nes po viesu ir garsiu prisipazinimu ji uzsiciaupe, o mudu po paranke taip ir nuejom..juokemes.daug.

pries einant link stoties gulejom lapu gruvoje ir kalbejom kad tokios dienos buna vieninteles gyvenime...mes daugiau taip ir nebuvo karttu kaune, bet jis zadejo, kad kelsis anksti ryte ir lauks stotyje keleivio, kuris neapsakomai myli ta purvina ir siusklina miesta - kauna.

O ji - dar nuostabi, ir dbr sedi ir ziuri i mane..tik ne taip kaip tada einant 29 karta laisves aleja. ir ne taip, kaip pati pirmaji karta.

Ir visas sis vakaras prasidejo nuo neskanios arbatos.

Ir tie prisiminimai sukelia liudesi, kas buvo nebegris...o kas dar bus - nezinia, bet nebe taip , nebe ten ir nebe tada..

Skanios arbatos. (suprast nieko ir nereikejo).

V.P.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-02-03 22:35 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

gražu
tokias akimirkas verta užrašyti. Ir kuo daugiau, tuo geriau. Pasilaikyk jas visas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-02-03 23:37 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

gal ir ne taip supratau.... tarkim...
mano viena draugė labai pasikeitė, atrodo, nežinau net kaip bendrauti. bet visai dar neseniai visą naktį belekaip linksminomės... ir ji buvo tokia pat kaip visada... bet ji ištrynė nuotraukas, nes jai gėda kitų... o aš ne, nes man gera būdavo, kai mes visos 'duodavom vaizdų", ir man negėda... nes mes juk ir surūkėm tą pirmą cigaretę kartu... o dabar kaskart laukiu, kada ir vėl bus tokia naktis... ir manau, kad ji tikrai bus

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-02-04 11:15 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Neprirasiau dar fakto, kad niekada anksciau taip nesidziaugiau vaziuodama truliku ir butent 5.
Jau kaip sakiau, suprast nieko ir nereikejo, cia tik "banga gena banga" :D

Lina, nemoku rasyti, tad nezinau kiek ilgai, bet kokas viskas mano galvoj :D Buna kad net prisimenu kaip zmogus mirksi :D turiu omeny tokias smulkmenas sugebu isimint, o kartais kazkokiu ivykiu diena uzsimirsta visam...ar bent beveik..

Vysniau, nerasiau nieko apie draugus, ne draugus ir pan. :D As tik prisiminiau kaip ka ir kur teko nuveikt.. Tai paprasti prisiminimai be jokios nuoskaudos :evil:

V.P.

Į viršų 
 Pranešimo tema: Kaunietiska arbata
 Standartinė Parašytas: 2012-06-19 12:26 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Teip teip, tokios akimirkos būna tik kartą (kartais du kartus) gyvenime. Norėčiau, kad ir man praėjęs laikas sugrįžtų...

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » vpjk

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007