Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » vpjk

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Smelio pilis 2008 03 28
 Standartinė Parašytas: 2008-03-28 23:43 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Kaip idomu..

Staciau, ilga laika staciau pili.Ja grazinau kaip tik ismaniau, nors siaip nesu smulkmeniska tokiuose darbuose, bet ta pilis man buvo bene vienintele tokia svarbi.
Pamenat, kaip vaikystej prie juros zaizdavom smeliuku? Taip takart staciau smelio pili..Prasidejo nuo paprasto biraus smeliuko semtuvelio, rodes ji buvo visu graziausia.Man ji buvo ir tikriausiai yra ypatinga.

Ir tada atsitiko..Begdamas mazasis vaikiskumas is neapdairumo ja nuspyre, per visa atstaymo laika islieta buvo daug, lb daug asaru, jegu, pastangu, ranku nusvirimu ir vel bandymu statyt is naujo..Pastaciau, dar sia vasara, ji atrode kaip pirma karta pastatyta, pati paciausia.Tik nemaciau kad tusciavidure.Tarp smelio sukurto stebuklo amzinu miegu ilsejosi didysis noras pastatyt.
Nebedaug laiko liko.Dabar atrodo, kad tai buvo tik iliuzija, pasamones troskimu tylus ispildymas. Nes po galais, kuris durnius toki stebukla statys is biraus smelio?????

O as staciau su dideliu tikejimu ir viltim.
Ir dabar statau kitokias, bet tikiu kada nors busimas labai brangias pilis.

Tik zinot ka? As nei viena ju taip netikiu. Nes ir vel mano pilys statomos is tokio pat biraus smelio....

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » vpjk

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007