Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 46 [ 88 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-25 23:10 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

atsakymas tame ka rasiau jau anksciau..
ne mums sprest, kodel jie taip gyvena...

ir tuo labiau smerkt
o tie 600 lt...baik juokus..sakei galima rast kambari issinuomot, bet pamirsai kad ir komunalines paslaugos kainuoja, kainuoja ir vaikus i mokykla isleist, ir juos pavalgydint, kad augtu sveiki, kainuoja ir autobuso bilieteliai, kainuoja ir muilas, kainuoja viskas, mergyte...
o del palinkejimo..
tavo vietoj buciau mandagiai nutylejus

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-25 23:28 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

bet jei jau yra tokia tema,tai kodėl negalim diskutuot?ar visi turim rašyt "na taip,jie vargšai,nepasisekė jiem,gailėkim jų..."?ne,juk tik labai mažai daliai tų visų šiukšlyno gyventojų ištikrųjų nepasisekė gyvenime,o visi kiti tiesiog tinginiai ir jiem yra geriau sėdėt belenkur ir gert.

taip,sutinku,kad už tuos 600lt nelabai išlaikysi šeimą,bet vaikai iš niekur irgi neatsiranda...matai,kad nesugebėsi išlaikyt - nedaryk vaikų ir negimdyk. o jei taip atsitiko,kad gimė vaikas,tai kažkokią pašalpą gauną už tai,o jei tėvas negyvena kartu ir yra dirbantis tai dar ir iš jo elimentus prisiteist galima,o pačiu blogiausiu atveju yra vaikų globos namai...o tada jau vienas pats žmogus už 600lt gali pragyvent(pažiūrėkit į pensininkus tuos pačius)
reikia tik turėt truputį noro ir įdėt pastangų :wink: o ne nuleist rankas ir sėdėt prie konteinerio...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 08:27 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

vpjk rašė:
o tie 600 lt...baik juokus..sakei galima rast kambari issinuomot, bet pamirsai kad ir komunalines paslaugos kainuoja, kainuoja ir vaikus i mokykla isleist, ir juos pavalgydint, kad augtu sveiki, kainuoja ir autobuso bilieteliai, kainuoja ir muilas, kainuoja viskas, mergyte...

prieš 3metus gyvenau už 500lt per mėnesį ir nenumiriau, nes gyventi galima, ir skaniai valgyt pasidaryt ir išeit įmanoma. mano kambariokai ir dabar gyvena už 600lt per mėn. manai neįmanoma? dar ir kaip įmanoma. ir į tuos 600lt įeina tiek buto nuoma, tiek komunaliniai mokesčiai, tiek internetas, tiek maistas ir pramogos. nereikia pezėt kad už 600lt nieko negalima pasidaryt. žinoma uždirbant 600lt neprivaikščiosi kasdien į kiną ar į restoranus, taip pat neapsiprekinsi aprangos galerijoj... gyventi galima net labai normaliai. tiesa už 600lt šeimos neišlaikysi - bet vienam žmogui minimaliai užtenka.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 13:44 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

cha, palauk ar mes apie studentus kalbam?
man db kas duotu tiek i menesi jausciausi milijoniere, aiksu, kai db susigrude i 3 kambariu buta 6zmones, tai bepigu kalbet, kiek uz nuoma, paslaugas ir pan. :D

kalbet lengva vis delto, o kai reik pagal ta teorija gyvent, zinai..

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 13:49 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

bleckasvaikas rašė:
bet jei jau yra tokia tema,tai kodėl negalim diskutuot?ar visi turim rašyt "na taip,jie vargšai,nepasisekė jiem,gailėkim jų..."?ne,juk tik labai mažai daliai tų visų šiukšlyno gyventojų ištikrųjų nepasisekė gyvenime,o visi kiti tiesiog tinginiai ir jiem yra geriau sėdėt belenkur ir gert.

taip,sutinku,kad už tuos 600lt nelabai išlaikysi šeimą,bet vaikai iš niekur irgi neatsiranda...matai,kad nesugebėsi išlaikyt - nedaryk vaikų ir negimdyk. o jei taip atsitiko,kad gimė vaikas,tai kažkokią pašalpą gauną už tai,o jei tėvas negyvena kartu ir yra dirbantis tai dar ir iš jo elimentus prisiteist galima,o pačiu blogiausiu atveju yra vaikų globos namai...o tada jau vienas pats žmogus už 600lt gali pragyvent(pažiūrėkit į pensininkus tuos pačius)
reikia tik turėt truputį noro ir įdėt pastangų :wink: o ne nuleist rankas ir sėdėt prie konteinerio...

nes ne mujms apie tai sprest.tai ju gyvenimai, ju pasirinkimas, ju ateitis.
neikisk nosytes, kur smirda
vaikai atsiranda jaunystej, kai roziniai drambliukai akyse
nezinai kokios pasalpos uz vaikus?jei uz visa suma menesiui pampersams uzteks, tai dekok dievui
ir o jei tevass nedirbantis?
kalbi apie vaiku namus, tai palauk, jei dbr kone teisi benamius, tai as tave niekinsiu, kai po tokiu zodziu tu turi minciu apie vaiko atidavima..
cia vien mintis ziauri, egoizmas, sau gyvent kad gyvent, o vaikus i vaiknamius............tikrai ziauru

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 16:12 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

vpjk rašė:
nes ne mujms apie tai sprest.tai ju gyvenimai, ju pasirinkimas, ju ateitis.
neikisk nosytes, kur smirda

kodėl aš negaliu apie tai spręst o tu gali?

vpjk rašė:
vaikai atsiranda jaunystej, kai roziniai drambliukai akyse

jei taip manytų visi kaip tu,tai vaikų be tėvų būtų žymiai daugiau...tačiau ne kurie dar supranta,kad vaiko atsiradimas yra labai svarbus žingsnis ir kad reikia viską apgalvot,o ne gimdyt apspangus iš meilės ar dar bala žino iš ko...

vpjk rašė:
nezinai kokios pasalpos uz vaikus?jei uz visa suma menesiui pampersams uzteks, tai dekok dievui

o tu su pampersais užaugai?aš be ir kaip matai - gyvenu

vpjk rašė:
kalbi apie vaiku namus, tai palauk, jei dbr kone teisi benamius, tai as tave niekinsiu, kai po tokiu zodziu tu turi minciu apie vaiko atidavima..

ane?tai geriau kartu su tėveliais po šiukšlynus tampytis?aš būtent kalbėjau apie tai,kad jei jau taip atsitiko,kad pastojo(gal girta buvo,kai mylėjos,gal tų pačių pinigų trūko ant prezervatyvo) ir neturi sąlygų išlaikyt net savęs,ką jau kalbėt apie vaiką,tai geriau jam (vaikui) tada bus vaikų namuose. ir čia nėra pats blogiausias variantas,blogiausias būtų - abortas,o tada vaikas neturėtų net šansų susikurt savo normalų gyvenimą(nors gimdamas šiukšlyne ir ten augdamas vargu ar irgi susikurs sau gyvenimą...)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 16:30 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Cituoti:
kodėl aš negaliu apie tai spręst o tu gali?

nu po galais, ar as dbr sprendziu?
as sakau, kad nei tau nei MAN apie tai sprest nevalia..

MES nezinom kodel, kaip ir pan. jie prarado viska ka gal but turejo.

Zinau net pavyzdi, kaip aukstaji issilavinima turintis zmogus tapo benamiu, mete darba, pragere namus, seima, viskas, tebera kunas klaidziojantis po pasauli...ir suprask, MES negalim jo kaltint, mes nzn kodel taip nutiko...
daug ka lemia psichologines problemos, jos visus mus zlugdo.

kas tu tokia per viena, kad dristi zemint, peikt ir keikt zmogu, nors jis ir gal but neturi tu namu, neturi darbo ir pan.
Jis yra zmogus ir gerbk ji bet koki.
Tau daro bloga ka nors?kenkia galu gale?

Cituoti:
jei taip manytų visi kaip tu,tai vaikų be tėvų būtų žymiai daugiau...tačiau ne kurie dar supranta,kad vaiko atsiradimas yra labai svarbus žingsnis ir kad reikia viską apgalvot,o ne gimdyt apspangus iš meilės ar dar bala žino iš ko...

pagal tai galeciau spet kad tau ne daugiau 15 metu.
daugmaz "sexas fuj fuj fuj, slykstu"

Cituoti:
o tu su pampersais užaugai?aš be ir kaip matai - gyvenu

kaip zinai pasaulis tobuleja ir zmones be elektros nebeissivercia.

Cituoti:
ane?tai geriau kartu su tėveliais po šiukšlynus tampytis?aš būtent kalbėjau apie tai,kad jei jau taip atsitiko,kad pastojo(gal girta buvo,kai mylėjos,gal tų pačių pinigų trūko ant prezervatyvo) ir neturi sąlygų išlaikyt net savęs,ką jau kalbėt apie vaiką,tai geriau jam (vaikui) tada bus vaikų namuose. ir čia nėra pats blogiausias variantas,blogiausias būtų - abortas,o tada vaikas neturėtų net šansų susikurt savo normalų gyvenimą(nors gimdamas šiukšlyne ir ten augdamas vargu ar irgi susikurs sau gyvenimą...)

tiesiog truksta zodziu dar tau ka nors sakyt, man tai paprasciausiai slykstu ir savo nuomone verciau pasilaikysiu kazkam kas realiai masto, nes pries tai komentare kalbi viena, o dbr kita, ir palygink savo mintis,, jos viena kitai priesingos.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 17:24 

vpjk rašė:
cha, palauk ar mes apie studentus kalbam?
man db kas duotu tiek i menesi jausciausi milijoniere, aiksu, kai db susigrude i 3 kambariu buta 6zmones, tai bepigu kalbet, kiek uz nuoma, paslaugas ir pan. :D

kalbet lengva vis delto, o kai reik pagal ta teorija gyvent, zinai..

negi nesuprantamai pasakiau, kad gyvenau pagal tokią teoriją? dabar gyvenu pagal kitokią - nesiskundžių. O vienam kambary visgi tik 3 gyvenam, ne 6 :) ir už būtą daugiausiai suryja nuoma, turint savo (kad ir palėpę) tai būsto išlaikymas tik juokas, daug daugiau pinigų suryja maistas.

dar apie seksą, jei putę niežti - gali ir ranka pasikasyt, jei neužtenka apsaugai :D nebūtina vaikų prisidaryt :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 17:47 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

pirmiausia aš nieko nežeminu ir nepeikiu,tik išsakau savo nuomonę tokią,kokią susidariau per savo trumpą gyvenimą. jei jiem patinka taip gyvent,tegu gyvena,kol manęs neliečia,tol man netrukdo,tik sakau,kad yra dar begalės kitokių būdų kaip išgyvent,o ne vien tik konteineris.

ir man ne 15 metų ir į sexą manau žiūriu pakankamai atsakingai ir žinau,kad norint išvengt vaikų yra apsisaugojimo priemonės,kuriomis reikia naudotis.
o be to nematau kur aš pati sau prieštaraučiau,abiejose postuose sakiau,kad benamių vaikams geriau jau globos namuose ir lig šiol taip manau ir neįrodysi kad negeriau ten.

yra dar ir tokių žmonių,kurie išsiverčia ir be elektros šiais laikais (savo akim mačiau),o kad jau be pampersų neišsiverstų tai nejuokink...pasaulis dar ne ant tiek patobulėjęs,o tuo labiau lietuva...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 20:04 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Cituoti:
ir man ne 15 metų

o kiek tau? :lol:

Cituoti:
sexą manau žiūriu pakankamai atsakingai ir žinau,kad norint išvengt vaikų yra apsisaugojimo priemonės,kuriomis reikia naudotis.

jo, turbut ne viena tu tai zinai, kiek jums zinoma vaiku neturiu ir nesu nescia :D :D

o tu jomis nauddokis butinai :twisted:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 20:44 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

o čia žiūriu kai kas nemoka normaliai diskutuot ir į asmeniškumus iškart puolą... :roll: bet ne taip kaip kai kurie,aš apie tave ir tavo esamus ar neesamus vaikus nekalbėjau ir net užsiminus nebuvau,taip kad...
ir ištikrųjų net neįsižeidžiau,kad tu čia pizdavotis pradėjai,nes aš žinau kaip aš į ką žiūriu ir man nuo tavo pastabų nei šilta nei šalta :wink:

kadangi diskusija jau krypsta į asmeniškumus,o aš tema "gatvės gyventojai" jau viską pasakiau,tai daugiau nesiruošiu čia su tavim diskutuot

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 22:28 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Cituoti:
O vienam kambary visgi tik 3 gyvenam, ne 6 :)

todel ir pragyvenot, skaityk kaip rasiau

Cituoti:
dar apie seksą, jei putę niežti - gali ir ranka pasikasyt

parodyk pavyzdi, man naujiena, nebandziau

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 22:29 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Cituoti:
O vienam kambary visgi tik 3 gyvenam, ne 6 :)

todel ir pragyvenot, skaityk kaip rasiau

Cituoti:
dar apie seksą, jei putę niežti - gali ir ranka pasikasyt

parodyk pavyzdi, man naujiena, nebandziau
Cituoti:
kad tu čia pizdavotis pradėjai

kur tiksliau?
tiesiog as nesugebu jaust tokiai nuomonei pagarbos

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 22:46 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

vpjk rašė:
Cituoti:
ir man ne 15 metų

o kiek tau? :lol:

Cituoti:
sexą manau žiūriu pakankamai atsakingai ir žinau,kad norint išvengt vaikų yra apsisaugojimo priemonės,kuriomis reikia naudotis.

jo, turbut ne viena tu tai zinai, kiek jums zinoma vaiku neturiu ir nesu nescia :D :D

o tu jomis nauddokis butinai :twisted:

visas šitas postas tavo. ir čia ne aš ant kažko važiuoju,ale tipo ant benamių,o tu ant manęs pradėjai važiuot už mano išsakytą nuomonę,į ją net neįsigilinus

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-26 22:48 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

uj nustebau paskaičius.
1) kad studentui 600 yra mažai :shock: na aišku, jei nuomojės namuką, gal ir mažai...
2) kad gali paplanuoti, kad po 10 metų vaikams duonos negalėsi duoti...
3) kad čia kažkas pizdavojas
4) kad 15-metė mano, kad viską žino apie apsisaugojimo priemones. manau tokių metų tiek tų žinių tereikia, nes apie praktiką net nediskutuotina [nieko asmeniško, tik neįsižeiskite]. o kur nėra praktikos, žinios lygios 0 :roll: nors....
5) ir, kad reikia pastovėti prie konteinerio, kad pajustum, kas tas yra. kažkodėl man asmeniškai pakako pajusti, kas tas minimumas ir, kad tai nevisada būna žmonių tinginystė. ačiū Dievui, kad tėvai nenuėjo lengviausiu keliu ir neatidavė manęs su sese į vaikų namus :idea: juk tada minimumas būtų buvęs tik dviem žmonėm :idea:

manau, kad ne visi benamiai yra tinginiai, dažnai žmonės tiesiog nesiseka, atsitinka didelė nelaimė, kaip sudegę namai. ir paprasčiausiai šiandien Lietuvoje mažokai pagalbos. o jei ir padeda, dažniausiai tik tiems nagliems alkoholikams. Duok Dieve, kad niekam netektų to patirti, ir kad gyvenime netektų įsitikinti, kad krt tinginiams sekasi labiau, nei tiems, kas dirba juodai.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 46 [ 88 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007