Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 33 [ 37 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Ar tikite, kad zmogus gali kazka daugiau nei paprastai?
Tikiu 79%  79%  [ 11 ]
Netikiu, nes nesu susidures/usi 21%  21%  [ 3 ]
Viso balsų : 14

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-07-04 22:01 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Esu susidurusi ir ne karta...ir vat ne per seniausiai kali nelabai paaiskinamas reginiai man buvo bet cia siaip gan ilgos istorijos.
Na trumpiau tariant galiu kelias papasakot.

Vaziavom diena masina. Senas miestelis, toks kaip baznytkaimis. Ji pravaziavus labai grazios kalvos. Karocia, nesvarbu. Tai va. Ir vaziuojam, o uz musu vaziuoja kita masina. Gan arti siaip. O ten toki labai siauri keliukai. Na kas anglijoj buve zinot kaip tie keliukai atrodo. tai va, as paziurejau pro keleivio veidrodeli o ten toj masinoj pro liuka buvo islindus kazkokia bobute...senyva moteriske islindus iki liemens. As nelabai susivokiau kas cia. Po poros minuciu uzmeciau aki i ta pacia masina o bobutes nebuvo net masinoj. Ji tiesiog akimirkai DINGO :???? zinau, keista,pati nesuvokiu. Gal akys melavo. Bet per daug ryskiai as ja maciau.
O kita situacija buvo cia pries po savaiciu. Sedejom kambary uzsidare duris. Nieko namie nebuvo tik as ir mano vaikinas. sedejom ramiai filma ziurejom ir kaip is niekur nieko duru rankena taip garsiai pradejo kklibet. As paziurejau i duris, nieko nesuvokdama. Visas tas klebenimas vyko apie 20 sekunciu (daugiau maziau). Poto susizvalgem su maniskiu ir toliau ziurejom filma. kazkaip nesureiksminom. Po poros minuciu vel kelis kartus pasiklibino ir viskas. Puse nakties masciau aks tai galejo but. Nu tikrai ne vejas, rankena per stipri kad vejas ja pajudintu, nebent pro namus butu uraganas ar viesulas prauzes. Zodziu...siurpu

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-07-06 12:49 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Sitas video mane siek tiek ibaugino :}
http://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-07-07 21:10 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Is tiesu tikiu visais šitais pasakojimais, nes gyvenimas manau turi daug paslapciu, kuriu žmogus dar nežino. Daugybe kartu per diena susiduriu su akimirkomis, kurios jau yra man pazystamos, kurios kartojasi po kelis kartus. Atsimenu tokius atsiminimus, kurie yra tokie aiskus , nors artimiausias žmogus man teigia jog tokio dalyko niekad nebuvo. žmonija labai paslaptinga :roll: Žinau tik tiek, kad viskas labai susija, ir viskas kas ivyksta turi priezasti.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-07-08 21:00 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Cheyenne rašė:
Sitas video mane siek tiek ibaugino :}
http://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8

norėčiau pažiūrėt, bet esu labai.. baili. Ar labai ten baisūs vaizdai? :?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-07-09 15:32 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

nu kaip...nera taip jau LAAAAAAAABAI baisiai, bet pries ziuredama isijunk sviesas ir atsidaryk kambario duris, in case noresi isbekt is kambario:D juokauju, nera ten taip jau lb baisu

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-07-10 15:11 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Vakar man toks baisus dalykas atsitiko. Pas mus vonioj kartais laša iš krano vanduo. Tai vat nuėjau į vonią ir pamačiusi lašantį vandenį pabandžiau užsukti, bet čiaupas į tą pusę daugiau nebesisuko. Nieko tokio- pagalvojau. Tik žiūriu žiūriu ir pradėjo nesmarkiai bėgti, bandau užsukt - nesisuka, paskui išvis pradėjo smarkiai bėgt ir neina užsukt. Bėgo bėgo tas vanduo, o aš vos neapsiverkiau. :cry: Į visas puses sukinėjau, bet tik dar smarkiau pradėjo bėgt, pašaukiau tėtį, tai išvis atjungė vandenį. O kas svarbiausia, kad visą tai aš jau sapnavau prieš kelias dienas, tame pačiame sapne sapnavau dalgį ir apskritai sapnas buvo labai baisus.. žodžiu.
šiurpoka...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-03-18 20:15 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

O, radau viena mėgstamiausių mano temų. Pirma padiskutuosiu kitų žodžius.
1. Bildukai gyvena kiekvieno name. Žinau, nes geriausio draugo tėvas ekstrasensas.
2. Netikėkite vaizdais(youtube), nes tokius dalykus lengva pagaminti su efektų programomis. - Galbūt tai tikra nežinia. Tačiau aš vaizdiniais retai tikiu. Kai esu to dalyko prisiragavęs nemažai tai žinau, jog tokie triukai yra lengvai pakuriami.
3. Jūsų istorijos mane nustebino. Tikrai įdomu. Svarsčio istorija buvo itin įdomi. Nors vietomis biški pasijuokiau.
4. Pats nieko panašaus nepatyriau dar. Taigi gaila neturiu ką papasakoti. :(

Šitokiais dalykais tikiu, ir tai manau yra visiškai realu. Bet kartu žaisti šitokius "išsikvietimo" žaidimus yra pavojinga. Nors smalsumas mane žudo ir mielai išbandyčiau. Siaubekai mane užveda :roll: . Žinau yra vietų kur sako, jog vaidenas. Taip man sakė draugas,(tėvas jo šituo dalyku užsiiminėja iš dalies) Viena iš vietų Verkių rūmai. Tikrai norėčiau kada nuvykt tenais naktį :) Čia biški už Vilniaus.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 33 [ 37 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007