Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 23 [ 37 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Ar tikite, kad zmogus gali kazka daugiau nei paprastai?
Tikiu 79%  79%  [ 11 ]
Netikiu, nes nesu susidures/usi 21%  21%  [ 3 ]
Viso balsų : 14

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-13 01:09 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

pas mane baime retas dalykas... kas man nesuprantama visad budavo juokinga.. buvau tokia skeptike ir realiste........ kad tokiais dalykais tiket protas neleido iki butent to ivykio...
patikek tikrai siaubas.. man tai dar dar o va eglei kuri adata laike tai dvi savaites vienuoles po langu meldes.... krc ziauru

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-13 01:12 
Pats Mylimiausias!
Pats Mylimiausias!
Vartotojo avataras

Ne, cai tai ziauru tikrai. Va man idomu buvo, zn, nes nesu susidures, tai vistiek smalsu kaip buna, na, bet dabar suprantu viska... :?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-13 01:17 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

as ne labai tai kam pasakojau nes buvo nesmagu... teisiog vieni tiki kiti vos ne smerkia treti is vis i tai nekriepia demesio mano kad tai isigalvojimas... man uzteko vieno ir paskutinio karto kuris ilgam liks atminti... seip labai daug esu girdejus is draugu ju paciu tokius panasius isgyvenimus su bildukais ir dar visokeis reiskineis tad tai nera malonu...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-13 01:23 
Pats Mylimiausias!
Pats Mylimiausias!
Vartotojo avataras

Zinai, va tokiuskuriejuokiasi ar saiposi, trinsiu laukan. Noriu, kad sita tema butu labai rimta. Nes as domiuosi ja, nes man keista, kaip tai gali buti, ne butent ka cia tu paminejai, bet apskritai, as nesuprantu kad pvz su manim daros, kodel as galiu suzinoti savo ateiti? Nesuprantu, kodel as panorejes juroje, suzinojau, kad mane panike paliks, kad seimoje yra labai dideles problemos? Va kad man neduoda ramybes. As noriu toki kaip tyrymuka padaryti. Nepykti, bet nereiksmingi postai, trinami bus laukan. Sory, ne is piktumo. Tiesiog po galais, reik issiaiskinti kas daros, arba bent pabandyti tai padaryti. :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-14 11:50 
Pats Mylimiausias!
Pats Mylimiausias!
Vartotojo avataras

OKy, atejo mano eile pasakoti. Na, o buvo taip, cia kavos pasidarykit, nes manau daug pasakoti reikes :) Taigi, nusprendem nuvaziuoti su draugu ir jo panele i draugo soda, siaip, kaip sakant, pabaliavoti. Issikrovem daiktus, susinesem viska ir atejo eile pajungti muzika. O muzika, nuo masinos akumuliatoriaus, mp3 grotuvas, mage. Tai va, kazkas keisto su laidais buvo tai jungem iki kol sutemo, dar draugas malku pakapojo. Na, nuejom mes i sodo gala, paziureti kaip matosi miesto ligonines sviesos, jis man pasakoti pradejo, va, cia kazkada labai gerai mates, kol neuzstate namais... Ir tuo tarpu, nakti, kokia 24.00 arba 00.00 val pravaziuoja atrodo autobusiukas ar lengvoji, ne, autobusiukas, per sodus. Sakau, kas cia dabar, taip velai, aj sako gal taip atvaziavo. Po to ziurim jis pradejo sukti ratus! Ziurim dar viena masina BE SVIESU pradejo vazineti. Tai draugas ir sako, daznai buna, kad cia sodus apvagineja sitaip, buna net bulves issikasa... Tai mes tipo kieti, begom ziureti, zinai, smalsumas. Tai va, nuejom tyliai link tos puses kur paskutini karta matem masina. Per kaimynes soda ejom, tyliai tyliai, ir ant tokio kampo (sita issiminkit), sustojom, o aplink tamsa... Irgirdim zingsniai, eina kazkas link musu. Na, o garsas tai jau ne lapes, ir ne barsuko, o toks garsus, lyg tikrai eitu kas pas mus... Tai mes [pypt] kaip persigandom, siaubas... O apie nepaaiskinamus reiskinius neminties nebuvo, bet kas ten ejo, taip ir nebuvo matyti, ten paprasciausiai nieko nebuvo! Taigi, nubegom pasiimti pagaliu ( na, musti jei ka), nes buvo jau tikrai nebejauku, galvojom valgys ten vaiksto. taigi, ziurejom ziurejom, nieko, tyla. Sedom i draugo masina. O tada ir prasidejo cirkai taip sakant. Isedom, beje, masina tvarkinga, idealios bukles. Na, vaziuojam link tos vietos, viskas gerai irtik privaziavom TA KAMPA sodo, viskas! Masina uzgeso. Elektros prietaisai blygciojo, neryskiai viskas dege, o prie to kampo mes matem ta masina kaip ji nuvaziavo. Tai baisu zinai, o jei pamatys mus, ateis ir viskas, tai draugas, veda, veda, neuzsiveda! Man tada jau ir baisu labai pasidare. Kojos rankos dreba... Patikekit, jausmas nekoks... Tai vargais negalais uzsivedem, visa trukciojo masina, tik isvaziavom is to sodo KAMPO, viskas idealiai veikia, masina puikiausiai vaziuoja. Persigandom! Ir ne juokais, auge zmones, o tokios anomalijos. Tai su draugu sakom, viskas, cia kazkas ne musu nosiai. Be to draugas pasakojo, kad ten kur tas sodo kampas kazkada rado kaulu, sako ten kazkie kariai kazkada zuve... Na, dar ziurim, naktis, giedra, ir nuo kaimyno namo stogo lasa, lasa lasa, ir iki ryto lasejo kazkas. Bet buvo vasara, giedra ir SAUSA... Va viena is daugelio istoriju mano.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-14 12:56 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

na tikrai nepaaiskinamai cia viskas ivyko.... aisku zinai kiekvienam sava situacija yra daug baisesne ir ziauresne kai tenka tai tai isgyvent ir patirt savu kailiu.... tad net nezinau ka bepasakyt... :?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-14 18:17 
Pats Mylimiausias!
Pats Mylimiausias!
Vartotojo avataras

Tiesa... Na, kol kas laukiu kitu nuomoniu ir pasakojimu, idomu kodel kiti bijo parasyt savo istorijas... :( Noreciau dar keletos pasakojimu

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-14 22:00 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

čia tai baisiai su ta mašina :?

Na o aš tai dažnai sapnuoju sapnus, kurie išsipildo, trumpas pvz.: sapnavau, kad man draugė kažką sako, o kadangi visas sapnas praktiškai tesusidėjo iš tų žodžių, tai man jie labai įstrigo į galvą ir pakeliui į mokyklą man jie vis skambėjo mintyse, o kai susitikau tą draugę, tai jinai tuos žodžius pasakė tuo pačiu metu, kai aš juos sakiau mintyse, buvo geras :lol: , bet būna kad ir labai svarbius įvykius susapnuoju ir jie išsipildo.

Dar labai LABAI dažnai sapnuoju vietas iš savo praito gyvenimo, kaikurios jų labai gražios ir jas sapnuojant... aš jų ilgiuosi, ilgiuosi gyvenimo, kurį gyvenau.., ir sapnuojant tas vietas labai malonus jausmas užplūsta, toks.. lyg aš būčiau namie...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-14 22:09 
Pats Mylimiausias!
Pats Mylimiausias!
Vartotojo avataras

O, uzvedei tema. Na, del sapnu, tai man buna, sapnuoju, kad laivo (isdarbo, kuris talpina daug krovinio), nebus! tai toks laimingas buvau. Atsikeliau, tevas sako, laivo nebus, sakau, aha... Tevas sako, a girdi, sakau, to laivo nebus. As mintyse "zinau zinau...", kai prasibudinau, tai apstulbau :) Ziauriai keista buvo :lol:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-14 22:59 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

pastoviai pakliunu paziureti laikrodin, kai jis rodo vienoda laika, kaip po 21:21. po 2-5 kartus dienon. sutapimas tikiu, bet visvien nesmagu

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-20 01:20 
Pats Mylimiausias!
Pats Mylimiausias!
Vartotojo avataras

Ir viskas? :cry:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-20 08:11 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

neskaitat paranojisko jausmo, kad tave stebi, kuzdesiu, taip. viskas/

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-20 15:58 
Pats Mylimiausias!
Pats Mylimiausias!
Vartotojo avataras

Galvojau bus daugaiu zmoniu... NA, nieko taip ir neissiaiskinom, deja...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-20 16:08 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

palauk gal dar atsiras... :) kantrybes :wink: man ir smalsu paklausyt dar kitu istoriju...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-02-20 16:22 
Pats Mylimiausias!
Pats Mylimiausias!
Vartotojo avataras

Butent, laukiu nesulaukiu...

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 23 [ 37 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007