Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 9 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: kaip reaguojat
 Standartinė Parašytas: 2008-03-29 20:43 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

so. idomu, kai reaguojat gatveje i invalidus, nusitasiusius visai girtuoklius, kitaip atrodancius ar nekaltus, bet visikai juodai sumustus, benarsancius po siuklsines ir etc. stengiates ju nematyti, jauciat gailesti ar pan?

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-03-29 22:37 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Kaip cia pasakius. Pasakysiu mano lietuviu kalbos mokytoja zodziais.
Sedi pre parduotuves vaikinukas ~17metu praso centu, litu ir t.t Iskyla klausymas, Kodel 1) Jis ne mokykloje, profkei. 2) Jei jis nebesimoka, kodel jis negali eiti dirbti?
Atsakymas paprastas lengvi pinigai.
----------------------------------------------------------------------------------------
Kazkada diskutavom... Bet seip invalidams tai kodel ir neduoti pinigus arba kitems senukams. taciau dar atsimeniau viena, kai mokytoja pasokojo uzejo pas ja irgi toks ~15 metis sako ten suselpkit kom galit valgyti neturiu. Ta paeme baltos duonos ir dar kazko dave. Tai jis ant jos kaip uzvare tipo nevala ka cia duodi pinigu dok mazdaug tokio. Taciau cia yra tik iskirtini atvejai yra tikrai tokie zmonems kuriem reikia padeti...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-03-30 13:58 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

visų pirma labai reaguoju, kai sako invalidas.... rėžia ausį. Geriau neįgalusis....

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-03-30 14:30 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

nėra_vyšnių rašė:
visų pirma labai reaguoju, kai sako invalidas.... rėžia ausį. Geriau neįgalusis....

neįgalusis angliškai yra invalid, tad nesuprantu kas tau rėžia ausį

o mano mokytoja irgi pasakojo kaip sutiko kažkokį irgi 15-metį, kuris prašė pinigų. Tai mokytoja sako "einam į parduotuvę, išsirink ką nori ir aš tau tai nupirksiu" Tai tas vaikas spyriojosi sako "Duok pinigų, pats nusipirksiu", bet paskui, kai pamatė kad nieko nepeš, tai pabėgo..

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-03-30 16:54 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

Lina, gal tas, kad mes nekalbame angliškai. Kiek teko būti mokymuose, mums neleido tokio žodžio kaip invalidas naudoti.

o į klausimą atsakant, pasijaučiu nejaukiai. ir man būna gėda, kad visuomenėje yra tokių žmonių

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-03-30 18:34 
Administratorius
Administratorius

o kokiuose cia tu mokymuose buni?

o kad tau geda buna isgirdus... nesuprantu kodel :roll:

as kai matau man skaudu juos matyt, ir visuomet yr noras padet kazkuo, ypac kai vasara padaugeja su vezimeliais vazinejanciu, baisu, supranti koks gyvenimas kartais yra trapus ir kad reikia gyvent prasmingai, nes niekas nera apsaugotas nuo nelaimių...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-03-30 19:50 
Pranašė (as)
Pranašė (as)
Vartotojo avataras

mokymuose apie paauglių švietimą prevencinėmis temomis....

gėda, nes žmonės nekovoja vienas už kitą, yra kas piktnaudžiauja kitų pagalba. visada lyginu žmones su bičių aviliu, ir žmonėms yra dar ko pasimokyti

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-03-30 19:55 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Man irgi pavyzdžiui bjauru, kai sako invalidas. Nesąmonė. Baisu klausytis. Juk neįgalus visiškai kitaip skamba. Man jų gaila dėl to, kad visuomėnė į juos žiūri kaip į antrą rūšį. Juk jie tokie pat kaip mes. Kiekvienas iš mūsų galim tokiu tapti, tad nevalia izoliuoti ar šaipytis, ką dauguma daro. Kur tolerancija. Nors ką aš ęia kalbu.. Jei jau storų žmonių nesugeba priimti kaip lygių, tai ką kalbėt.. Visiškai nėra tolerancijos.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-03-18 19:47 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Man tokių žmonių išties būna gaila. Padiskutuosiu Linos žodžius - Invalidas Lietuvoje turi reikšmę - Trenktas, De*ilas. Todėl tos reikšmės ir aš nemėgstu - tai nepagarba žmogui - neįgaliąjam. Tokius pamatęs visad pagalvoju: "O kodėl jam?" Kur Dievas kai jo labiausiai reikia? Kur tikėjimas kai tokio pobūdžio žmonės nusivilia visiškai gyvenimu - ir yra dėl ko. Mes nesame saugomi. Likimas mus veda ir dažnai būna kerštingas. Gyvename tik su tikėjimu, kad kokią gražią dieną ir mes tokie nepatapsime. Juk esame visi tokie trapūs. Menkas karo nuopelnas ir ieškosimes maisto kaip tie jūsų balsais vadinami "bomžai". Menka nelaimė gatvėje ar namuose ir tapsime priklausomi nuo vėžimėlio. Taigi, niekad negalima nuvertint kito, nes greit gali ir pats atsidurti jo vietoje.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 9 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007