Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Puslapis 11 [ 4 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Favoritai
 Standartinė Parašytas: 2008-08-21 23:55 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Kiekvienas, tikriausiai, turit "favoritą", kino žvaigždę, muzikos žvaigždę, ar tiesiog gerą ir mylimą draugą.
Mano Favoritu,ir kurio gerbėja, taip pat, tapau, yra Kristoferis Nikolas Sarantakos(Cristopher Nicholas Sarantakos),pseudo būtų Criss Angel.Tai Jav žinomas Magas-iliuzijonistas,aktorius,"Mindfreak" šou kūrėjas...ir etc.Sužavėjo mane šitas berniukas savo gabumais.Už juos net du metus iš eilės tapo "Metų magu" :)Apie jį plačiau rasite internete,mano dienoraštyje,triukus galite rasti youtubėje,jei sudomino visa tai.
Tikiuosi kada jį pamatyti realybėje,bet ko gero tai neįmanoma :)Turiu ir jo dainų,bus norinčių,galėsiu įkelti :)
Kolkas įkėlusi tik jam patinkančios grupės dainų :)

O dabar papasakokit apie savo žvaigždeles :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-08-22 00:22 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

O aš prieš kelis metus sužinojau apie tokį John Frusciante. Kažkur radau jo parašytą lapelį. Cituoju: "The world is yours, Ypu are not as attachead to time as you think. Make a connection with a tree or a plant. It is more important to be yourself than to hide things. The tools of the artist give you a chance to twist and bend the laws of nature and to cut-up and reshape the fabric of reality" Paskaičiau ir susidomėjau, kas gi kalba taip teisingai. Sužinojau, kad tai parašė Frusciante, grupės Red Hot Chili Peppers gitaristas, labai talentingas atlikėjas. Mane žavi jo kuriama muzika, jo požiūris į gyvenimą. Žavi jis mane ir kaip asmenybė (jeigu galima taip pasakyti, nepažįstu aš jo). per savo gyvenimą jis daug patyrė : pergyveno depresiją, buvo įnikęs į narkotikus... Bet galų gale muzika jį vėl atvedė į teisngą kelią.
J. Frusciante pasakė ir frazę, įstrigusią mano galvoje - Music Is The Face Of God
http://www.youtube.com/watch?v=IIvzwjVFvqk - Tai viena mano mylimiausių John'o daina ;>

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-08-26 23:46 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Eva Longoria :twisted:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-03-18 19:39 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Favoritas pats sau 8) . Tačiau tarkime muzikos srityje, tai Bryan Adams - mano pirmasis labiausiai vertinamas dainininkas. Dievinu jo kūrybą.

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 4 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007