Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » Gadiminas

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: AK
 Standartinė Parašytas: 2013-04-29 00:31 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)

Kaip gyvenimas fotografų ir video kamerų šviesų akivaizdoje netenka prasmės. Kaip tas paskutinis vilties lašas, kiekvieną kartą išdžiūdamas tau ant apatinės lūpos, lieka nenulaižytas. Taip ir jis su savo relikvijomis rankose ir atmintimi širdy eina savo buto koridoriumi. Tai ilgiausia iš ilgiausių tiesių atkarpų jo bute. Ir tai nuostabu. Lyg nuo grandinės nutrūkęs neišauklėtas britų medžioklės hound‘as. To pasekoje nuo miegamojo iki virtuvės jis galėdavo atsidurti greičiau nei iki savo darbo vietos- kompiuterio kitame jo paties kambario kampe. Iš namų neišeidavo todėl ir lėkdavo kaip akis išdegęs. Užaugęs globos namuose. Ko gero vaikystės svajonių neišpildė medinis parketas, kuriuo buvo išklotas dešimtvietis miegamasis. Ant jo daug įbrėžimų, einančių statmenai nuo palei sienos į konvejerio diržą tarytum sujungtų lovų. Ten tvarka buvo griežta ir šiurkšti. Kaip ir tos grindys. Kaip ant grindų stovinčios, pagal liniuotę sūrykiuotos ir tragiškai prispaustos viena prie kitos, eilės pėdučių. Kiekvienai porai- du kvadratiniai metrai visos atsainios patalpos. Patalpa- 25 kvadratinių metrų. Kad liktų centriniam, purvinų batų numintam takui vietos. Naktiniai patikrinimai griežti ir greiti. Trumpas ir jo miegas. O kai nemiega- dažniausiai būna virtuvėje. Atsisėda kėdėje, ant stalo išrykiuoja savo relikvijas ir jas konstruoja tarpusavyje. Lyg AK žalios spalvos automatą. Šaudantį pilkais dūmais ir užmušantį tik namų kenkėjus. Ir tu pats paskęsti juose. Žinojai, kad dešimties barsukų gyvybės lygios vienai žmogaus? Vienai žmogaus! Kas taip nusprendė, paklausi tu? O MAN NUSIŠIKT KO KLAUSI!!! Rūkyk, gerk, svaiginkis mėšlu iš gatvės, man nesvarbu!!! KOL JAUNAS!!! Aš būsiu tavo senas! KOL GRAŽUS!!! Aš būsiu tas, kuris yra šlykštus! KOL MOTYVUOTAS!!! Aš būsiu ta apatija! O kai tapsi viskuo, kas bus tavy blogiausia... Irgi, DABAR jau GALĖTUM PAKALAUSTI TUU!!! Aš išeisiu. Ir tu liksi praradęs savo ..., savo geriausią, savo vienintėlį kada nors buvusį, esantį ar būsimą... Pašnekovę. Draugą. Mylimąją. Mamytę. Tėvelį. Mamą. Tėvą. Idealą. Ego. Alter Ego. Pastarąjį- pirmiausia! Tokiame minčių fone sunku galvoti. Todėl jis mielai įkvepia dar.
Į žemės rutulį įsirėmusi keturkojė jį laikanti kėdė ima siūbuoti. Sukibimas su realybe darosi slogus ir nemalonus... Nebenori būti tik kiek už balandį didesne žiurke. Ėsti tos pačios balandienos kebabus ir pripažinti, kad jie laimėjo. Net balandis sugebėjo į jį įsiskverbti giliau, nei jis kada nors sugebės bent į vieną, net menkiausią gyvybės formą, kuri turi N skaičių akių. Todėl kėdės kojos ima palaipsniui linkti. Pasiduoti optinei iliuzijai. Projektuok pasaulį kaip nori ir ant ko nori. Kėdės kojos pradeda lenktis dar labiau. Lyg tarp pačių atomų būtų susidarę keli papildomi sąnariai....

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 1 pranešimas ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » Gadiminas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007