Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Pomėgiai » Literatūra

Puslapis 59 [ 122 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-01-05 22:00 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

na o man patiko... :) vladimir nabokov "lolita",kas netoleruoja kitokio mąstymo,pažiūru neskaitykit :lol: nes šita knyga apie vyrą pedofilą

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-01-06 00:40 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Knyga žiauroka, bet ir filmas ne ką geresnis... bet juk kitą vertus tokie idėja ir yra. Žiauru, kad taip būna, bet būna...

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-24 12:35 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

nesenai perskaiciau Kvepalai.Vieno zudiko istorija. Knyga nebloga, bet idelio ispudzio nepaliko..

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-31 13:03 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Filosofinio žanro mėgėjams siūlau R. Bach "Palikę užuovėją".
Puiki, gili.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-03-31 16:25 
Ant svajonių sparnų!
Ant svajonių sparnų!
Vartotojo avataras

megstu skaityt knygas, nemazai esu perskaicius ir geru ir ne tokiu geru knygu, bet daugumos pavadinimu nepamenu. o siaip mano megstamiausias rasytojas Melvinas Burggesas visos jo knygos geros, bent jau man labai patiko, ,,Heroina" perskaiciau du kartus pakerejo mane ta knyga.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-05-02 19:47 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

patiko labai "tik su dukra", tik autores pavardes nepamenu...
bet ten raso kaip amerikiete istekejo uz iraniecio, turejo dukra, ir vyras jas nuvezes i savo gimtine is ten ju nebeisleido, pagal islamo istatymus jos tesiu beveik neturejo..ir ten pasakojama, kaip bande pabegt, kokiu sutiko zmoniu, aprasomas gyvenimas, zodziu, man patiko :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-05-02 19:56 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

vpjk,cia gal kai tam vyrui atidawe ji savo asmens dokumentus ir istrukt nebegalejo? ;] neskaiciau,bet mama ar kuma skaite,tai esu girdejas,kad knyga idmomi,jei cia apie ta pacia
o siaip mano paskutine perskaityta knyga KET ;]

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-05-02 19:59 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

zinok, db taip tikslaiia nepamenu, bet gal ir atidave tuos dokumentus, tas vyras gydytojas buvo, bet amerikoj jo nepripazino, tai isvaziave i iraka jiems butbuve geriau, jis taip kalbejo tai zmonai savo, o kai isvaziavo, tai ir nebegrizo, bet galas berots grazus buvo, seniai skaiciau, tik tiek, kad labai istrigo.. :D

o siaip as nei knygu pavadinimu, nei autoriu nepamenu, tik pati kurini, tai sunku ka parekomenduot, nors katik prisiminiau dar viena labai gera, ten daug Dievo ikisa, bet siaip tokia labai "silta", juasminga knyga... ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-05-02 20:10 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

vpjk rašė:
zinok, db taip tikslaiia nepamenu, bet gal ir atidave tuos dokumentus, tas vyras gydytojas buvo, bet amerikoj jo nepripazino, tai isvaziave i iraka jiems butbuve geriau, jis taip kalbejo tai zmonai savo, o kai isvaziavo, tai ir nebegrizo, bet galas berots grazus buvo, seniai skaiciau, tik tiek, kad labai istrigo.. :D

o siaip as nei knygu pavadinimu, nei autoriu nepamenu, tik pati kurini, tai sunku ka parekomenduot, nors katik prisiminiau dar viena labai gera, ten daug Dievo ikisa, bet siaip tokia labai "silta", juasminga knyga... ;)

o supranti kame esme,kad sita istorija vos ne gyvai vyko,nes kai sakiau,kad mano pusbrolis jau 7 metai amerikoj,ten visa seima ju,o kuma dirba pas irakieti ir jis daktaras yra,mano kuma vaikus priziuri,o tas daktaras vasara sumaste skrist i tevyne su zmona savo...na zodziu viskas lygiai taip pat vyko kaip toje knygoje,tik baigesi laimingai,be jokiu pasu atemimo... ;]

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-05-02 20:15 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

kiek zinau, ta knyga tikrais faktais ir paremta :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-05-31 21:11 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

Rekomenduočiau R.Moody "Gyvenimas po mirties". Knyga (46psl.) apie klinikines mirtis,žmonių pasakojimai apie tai :)

ir dar patiko..
Kolina Makalou "Erškėčių paukščiai" (515psl.) Apie kunigo ir merginos meilę

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-06-15 18:24 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Man labiausiai įstrigusi knyga "vėjo nublokšti", pagal šią knygą net pastatytas filmas. Nuostabus romanas apie merginą vardu Skarletė ir vyrą - Retą Batlerį. Apie jų meilę. Veiksmas vyksta vienu iš sudėtingiausių JAV istorijos laikotarpių - Pilietinio karo [1861-1865] ir vėlesniais metais. Įdomaus siužeto, ryškių personažų kūrinyje atskleidžiami sudėtingi herojų likimai.
dar patiko "erškėčių paukščiai".

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-06-30 00:18 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Gavelis "Septyni savižudybės būdai"

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2007-08-18 10:16 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

wa db ieskau kokio nors gero skaitalo... Gal kas galetu rekomenduoti tikrai idomia knyga? :wink:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2008-03-24 19:16 
Užklydėlė (is)
Užklydėlė (is)
Vartotojo avataras

Geriausios skaitytos knygos, kiekviena skaityta ar bus skaityta ne po vieną ir ne po du kartus:
J.Irvingas „Pasaulis pagal Garpą“. Nuostabi kaip ir kiekviena J.Irvingo knyga, bet ši nuostabiausia. Nežinau, gal dėl to, kad man tuo metu buvo 14-ka, kai pirmą kartą perskaičiau šią knygą. Tai buvo lyg perėjimas nuo vaikiškos literatūros į suaugusių.
J.Keruakas „Kelyje“. Pradžioj nesiskaitė, bet po to itin įkvėpė. Skaičiau ne kartą ir kaskart išbandęs naują keliavimo būdą paskaitydavau „Kelyje“. J.Keruakas įkvėpė nemažą dalį hipių. Knyga apie laisvą gyveimą, blaškymasi tarp Rytinės, Vakarinės pakrančių, Šiaurinės, Pietinės Amerikos, Meksikos. Ir daug kas spontaniškai!
J.Milneris „Renkuosi bėgimą“. Puiki knyga bėgiojantiems, norintiems motivacijos, o taip pat gal ji įkvėps jus bėgioti. Bet tai ne grožinė literatūra.
E.Hemingvėjus „Kilimandžaro sniegynai“. „Senis ir jūra“ man nepatiko, gal dėl to, kad skaičiau ją po „Kilimandžaro sniegynų“. Iki pastarosios knygos nemėgau apsakymų ir pradėdamas šią knygą skaityti žiūrėjau abejingai. Bet tie apsakymai tokie trumpi, turintyus gilią mintį. Tikrai rekomenduoju.

Ir H.Toro „Voldenas, arba gyvenimas miške“. Tai taps mano biblija. XIX amžiuje Hardvardo universiteto absolventas nusispjovė į civilizaciją ir išėjo gyventi į mišką. Nemokėjo kelių mokesčio, nes pasak jo, vienintelis kelias, kuriuo jis naudojasi, yra joi takelis, kurį jis ir prižiūri ir kodėl jis turėtų mokėti už kelius, kuriais jis nesinaudoja? Tai gal kiti, kurie naudojasi jo takeliu, turėtų jam už tai mokėti? Dėl kelių mokesčio nemokėjimo jis buvo pasodintas į kalėjimą. Pasak jo, valstybė įkalino tik jo kūną, bet ne sielą, o siela dabar yra dar laisvesnė, nes jis turi daugiau laiko savo mintimis. Nors ir kalėjo tik parą, bet jis kalėjime sukūrė geriausią visų laikų Amerikos apysaką „Apie pilietinio nepaklusnumo pareigą“.

Malonaus skaitymo :).

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 59 [ 122 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Pomėgiai » Literatūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007