Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Pomėgiai » Žaidimai

Puslapis 11 [ 6 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Sukurtos pasakos ;]
 Standartinė Parašytas: 2009-05-01 18:29 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Na kūrėm kūrėm ir sukūrėm pasakaitę ;]

Pasaka pradėta - 2007-03-25 Baigta- 2009-05-01. Kurta- 2 metus 1 mėnesį ir 24 dienas

Žiūrim kas gavosi:
Seniai, seniai gyveno toks niekam nežinomas vaikinas, ir sugalvojo, kad nori išgarsėti. Taigi, nusprendė kad visų pirma reikia pakeisti šukuoseną, ir nusikirpo ežiuku. Vėliau nueiti į svečius, pas savo geriausią draugą. Nuėjęs pas draugą nusikirpęs ežiuku, draugas liko šokiruotas ir paprašė, kad vėl užsiaugintų savo gražius turėtus plaukus. O tada ėmė ir nusiskuto visiškai. Ir užsidėjo nuostabų peruką, kuris kabėjo ant sienos, nuo caro laikų.Bet paaiškėjo, kad tai buvo blondinės garbanės plaukai, taigi primetė, kad su tais blondinės garbanės plaukais visus šokiruos ir taip išsikovos populiarumą. Nuėjo į vieną vakarėlį, pasidabinęs šiuo peruku, o ten visi su tokiais perukais. Jis nuliūdo supratęs, kad tuoj gaus per ausi nuo beprocio bezdzionzmogio uz peruko plagijavima. Ir pajuto iš baimės bėgančią šiltą srovelę. Taip...ta silta srovele ir buwo tai ,apie ka dbr visi forumieciai perskite pagalvojo :lol: .Tačiau jis nepasimetė ir garsiai sušuko: "Pashol na(pyp) vel alaus bonke kisenej suspaudziau" :lol: Bet tai nenukreipė dėmesio, nes juk tai atsitiko ne pirmą kartą :idea: ,bet įkyrus dėmesys. jam eme patikt :D nes dėmesys saldus, bet ir tas atsibosta, kai jo per daug, bet sikart jo neperdaug :D Ne per daug, nes didysis demesys buvo skleidziamas is draugu puses, draugu, kurie buvo ratamanai :lol: ir siule jam pavartoti ko nors stipresnio, bet jis nejame nieko.. tik pasake: „Man geriau kisieliaus" :lol: kisielius bent kaulu nelauzo. Pridūrė jis, keldamasis. zvalus is lovos rytais :D , bet jo rytas prasidėjo, kaip niekad labai gerai :) bet nuliūdino dingęs jo katinas. kazi kur jis dingo.. gal pabego.. o gal gris.. "Whiskas" turetu ji prisaukt :D ir įbėręs kačių ėdalo į dubenėlį nuėjo pusryčiauti, bet ji kankino viena ikyri mintis kaip sužavėti bendradarbę. ...hmm atrodau gerai, marskinukai aptemti.. raumenukai papusti.. hmmm.. JAMI.. :D tačiau kur ją pakviesti, kad butu grazi bei romantiska aplinka ir kaip ją palenkti į savo pusę, nes nibigaliu... kaip ji man patinka... :shock: bet ji neatkreipė dėmesio į jį. Tuomet ilgai pamastes ir apsvarstes savo galimybes. Paliko ja, nes suprato, kad jokiu sansu neturi, bet kur jis beeitu visur ji persekiojo jos sypsena, akys, zvilgnis. Jis jautesi toks prislegtas, tad nusprende. Nueiti pas ja ir issakyti visas savo mintis, tai kas jo sirdyje, bet neišdrįso, tada išėjo į bažnyčią pasimelsti, nusiraminti ir paprašyti Dievo stiprybės. Tai padaręs užsėdo ant šalia stovėjusio asilaičio ir nujojo link jos namų. Bejodamas sutiko tokią gražią čigoniukę. Ji jo paklausė:Man nepatinka arkliai, o tau? O jis atsake:man patinka arkliai. kodel tu pyksti? Ar man atsinešti bizūną ar ne? isvanosiu tave kaip suni...ir tada pasigailesi, kad su manim nesusitikai siandien. Ar tu tiki dievu? paklause ji? Jis atsake: Gyvenime tikėjimas yra svarbesnis už patį dievą. Kad ir kaip bebutu pikta. ar galetum gyventi be vilties vien svajonemis savo ar zinai kad ryt visa diena snigs ? :roll: man smagu taciau tau matau liudna.. gaila ,kad negali džiaugtis su manimi.Kita vertus svajones pavercia pasauli zavesniu. Bet kodel svajones nesipildo? Jeigu taip tai. gyvenima pagyvina, suteikia jam vaivorykstes spalvu ir pripildo neregetos sviesos. gal del to, kad gyvenima pagyvina, suteikia jam vaivorykstes spalvu ir pripildo neregetos sviesos. gal del to, kad mes mokame svajoti ir džiaugtis viskuo? Bet nesigilinkim į tai.. Juk svajones piltdosi ne visada. Taigi ar galetum man padeti ? nesiseka su skanių pyragėlių kepimu. Vis bandau iškept minkštus ir saldžius, tačiau pamirštu įdėti mėgstamą močiutės sukurtą ingridientą, kuris duoda beprotiškai saldų skonį pyragėliams, taigi nusprendžiu tiesiog tinginiaut. Bet man sutrukdo netiketi sveciai. susinervinau ir išėjau į gamtą pasivaikščiot. Beklausydama ramios ir nuostabios muzikos aš pati atsipalaidavau buvo gera. Netiketai salia lyg is miglos isdygsta vaikinas su ilgu, juodu apsiaustu ir placia sypsena veide. Issigastu,bet išspaudžiu plačią šypseną ir pasisveikinu. Jis į mane keistai pažiūri, tačiau staiga suprantu, kad jis su kauke, o kai jis istaria vos girdimai labas, nudziungu, nes suprantu, kad jis nepriesas. Taciau staiga nutrūko filmas. Pabaiga.

Pasaką kūrė : Deimančiukė, kisa, gintaras71, vpjk, bleckasvaikas, celafans, nėra_vyšnių, Evukas:), AstiSpumante, deadsoul, _nekaltas_, Svarstis, Lina, kuku, Laimaa, simootea, maHtiz, fantassy, lediniuke, SwEEt_CheRRy ir Rosemary.

Paplojam visiems kūrėjams už jų darbą ;D
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-05-01 20:24 
Administratorius
Administratorius

Ale visai neblogai - juokingai gavos :lol: - galim pasakas kurti ir knygas pasakų leisti :P

:idea: :o :idea:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-05-01 20:26 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Na ir dar viena pasakaitė šįsyk apie meilę ;]

Pasaka pradėta kurti- 2007-04-01, baigta- 2009-05-01, Kurta- 2 metus ir 1 mėnesį

Žiūrim ką turim:
Isauso nuostabus rytas :) puikesnis už vakarykštį Mykoliukas pramerkė akis. Prisiminė sapną, kuris buvo toks idomus. Sapnavo, kad perka daug graziu roziu kurios pasakiskai kvepejo ;] nusprende jas padovanot :). vienai graziai panelytei ;] ,bet jis nežinojo ar jai patinka, tačiau nusprendė pabandyti, bet suzinojo netiketa naujiena, kad panelytė – vaikinas :shock: ir riebiai nusikeike. tačiau tai,pokštas. visi smagiai nusijuokė ir pasakė,jėga! Pamatė sėdinčią žavią brunete,su nepakartojamom garbanom, slėpusiom veidą. lėtai pakėlusi akis apdovanoja lengvu šypsniu ir savo nuostabiu. kerinčio žvilgsnio šviesa, bet ji nera nekalta, ji kupina nusivylimo vaikinais, nes ja nekarta nuvyle ir prizadejo sau daugiau nemylesiu niekada, bet sirdis troksta myleti. Netiketai suskamba mobilusis telefonas ekrane nezinomas numeris jis ilgai abejojo atsakyti ar neatsakyt. Bet nusprende atsakyti isgirdo silta, miela MErginos balsa, ji tare: labas ka veiki :lol: Ji padejo rageli... Jis jos nebemyli, nori ja sutrypti, bet gaila jam... uzmust ja nekalta, taciau abejones kyla. Gaila jos todel, apsisuka ir išeina galvodamas uzmusiu ja kita karta o tada dar pamylesiu jeigu tik nesutiksiu kitos. Kodėl taip mąstau?! Ji gi gera… Sapnas baigės, bet prisiminimas dar lieka ir norisi kazko, to kas galbut, ... bus kada nors. PABAIGA.

Pasaką kūrė: celafans, Deimančiukė, nėra_vyšnių, Kamila, _nekaltas_, gintaras71, Svarstis, Zazė, ledinis bucinys, Erika, Studentas, Zalias Kraujas, simootea, maHtiz, fantasy, Lina, lediniuke ir Laimaa.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-05-02 20:37 
Įsimylėjelė (is)
Įsimylėjelė (is)
Vartotojo avataras

em joa... :lol: geros pasakos gavosi. iskart nuotaika pakelia :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-05-03 21:31 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Geros pasakos :lol:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-05-04 20:00 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Joa geros pasakos

:o

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 6 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Pomėgiai » Žaidimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007