Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK
Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Forumas bus išjungtas 2021 gruodžio mėnesį. Ačiū, kad buvote kartu. :)

Pagrindinis diskusijų puslapis » Pomėgiai » Fotografavimas

Puslapis 22 [ 30 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-01 11:30 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

na, o aš radau šimtą priežaščių, kodėl canon'as nesilygiuoja su nikon'u.. Nikon'as, mano nuomone, lenkia ir laimi :) šį savaitgalį mano pačios canon'as išleido paskutinį kvapą :shock: spėju, o tik spėju, ir šiaip skaičiau, pasiskaičiau ir padariau išvadą, jog tai rimtas, oi rimtas gedimas. Na ir sėdžiu dabar be didžiausios meilės pasauly- be fotografijos :) visa laimė nedaug liko laukti. Tik dvi savaitėlės, ir rankose laikysiu naują daiktą (tikrai ne dėl to, kad sugedo manasis, tiesiog lyg išpranašavus tiesiai prieš mano gimtadienį, o per jį buvo sutarta naujas). O patarimais..mažiau kliautis reikia. Pačiam reikia domėtis. Arba ieškokit profesionalų, ar dar bala žino kokių žmonių, kurie nestotų į vieną ar kitą pusę (firmą), o normaliai ir blaiviu protu patartų, padėtų apsvarsyti visas pasirinkimo galimybes :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-01 15:02 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Aš patarčiau nikona pirkt, nes ir pati turiu nikona, turėjau ir canona, bent man nikonas yra nesulyginamai geresnis. Ir kiek esu šnekėjus ir su profesionalais fotografais ir su mėgėjais dauguma labiausiai vertina nikona kaip fotoaparatų firmą. O šeip modelį tai D60 ar D90 na ir D40 neblogas, nors bent man esmės labai didelės nėra tarp šių modelių. galima pirkti panaudotą, jei nenori išleisti labai daug pinigų. Panaudotas visada kainuoja mažiau tik čia jau reikės pasiknist, kad rast mažiau aptrintą.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-01 16:48 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Žaliukė. Aš tau idiotas? Gal ramiau? Jeigu nesupratai ką aš pasakiau. Verčiau išvis susilaikytum nuo žodžio. Ne idiotas žodis, o kvailystė buvo vartojamas. Taip kad ateičiai pasidomėk, o poto rašyk.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-01 18:05 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

tiesa pasakius abieju firmu fotikai yra tikrai gan geri jugi pasiziurekit jeigu profai tikri profai jie turi dazniausiai du fotoaparatus nikona ir canona kiek as matau palangoje per renginius o ju buna daug ir buna daug fotografu arba kai fotografuoja jura tad manau cia yra tikrai sunku lyginti sias dvi firmas :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-02 16:02 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Na taip pagrinde šios dvi firmos, esu mačius aišku kad nešiojas ir nikona ir canona, bet bent aš labiau vertinu nikona. Nors šeip ne viskas piklauso nuo fotoaparato, pakankamai nemažai ir nuo fotografo. Tad galima ir su muiline padaryt gerų nuotraukų :wink: :roll:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-03 00:14 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

visi fotografai sako kad didziausia dalis nuotraukos priklauso nuo fotografo vat kaip ir sakei o na kokie 30% priklauso gal jau ir nuo fotiko aisku veidrodinis geros firmos fotoaparatas suteikia gal net kiek pasitikejimo savimi ir tada buna dar nuostabesnes nuotraukos nes tu gali isbandyti viska kokiais tik nori kampais :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-16 20:46 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Norint pagauti gerą kadrą, reikia visai nedaug,tik didelio noro fotografuoti.Žinoma reikia žinoti foto aparato galimybes.Prie dabartinės skaitmeninės fotografijos tai nėra labai sunku,nes nufotografavus ir jei nepatinka ar neryšku galima visada ištrinti.Ypač verta patikrinti ar viskas gerai prieš atiduodant spausdinti nuotraukas ir pasakant-darykit po1.Tada gali visko būti,ir neryškių,ir nesukadruotų nuotraukų.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-16 21:00 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Apie aparato galimybes geriausiai paskaityti instrukcijoje,tačiau,jei nei karto nesi susidūręs su fotografavimu,verta pradėti nuo paprastesnių kadrų,kurie fotografuojant būna centre.Kiekvienas aparatas turi vaizdo ieškiklį-langelį pro kurį žiūrima.Kartais vaizdas žiūrint atrodo neryškus,tada yra prie to langelio ratukas,kurį sukant į vieną ar kitą pusę nusistatai pagal savo akį,nes kiekvienas matom skirtingai.Žiūrint per ieškiklį matosi vidury nedidelis langelis,geriausiai jame suvesti ryškuma,pvz veidui ir tik tada nejudinant labai aparato,pasukti jį kad tilptų visas norimas vaizdas.Skaitmeniniai aparatai turi pradedančiam fotografui funkciją,būna A raidė raudoname langelyje.Tai automatinis išlaikymo ir diafragmos nustatymas.Fotografuojame per porą žingsnių nuo objekto,ne arčiau jei nėra makro nustatymo,nes bus neryšku.Vadinamose muilinėse blicas suveikia kai trūksta šviesos pats.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-16 21:18 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Apie aparatus.Norint pirkti,reikia apmastyti ką daugiausia žadama fotografuoti ir kokios norima kokybės.Aparatų yra begalės ir vis kaskart išleidžiama naujų.Yra funkcionalūs,kompaktiški,zoomai,prabangūs,veidrodiniai.Pagal firmas taip pat skirstomi į Canon,Nikon,Olympus,Panasonic,Casio,Pentax,Sony,Samsung,Fujifilm,Kodak ir t.t
Jei fotografuosite šeimos ar draugų rate,kelionėje ar šiaip savo malonumui,gal nebūtina rinktis didelio veidrodinio aparato,nes jis sunkus,nepatogus kelionėje.Užtektų geresnės muilinės.Norint fotografuoti smulkius daiktus,reikia zoomo fukcijos.Renkantis aparata darbui ar didesniam fotografavimo kiekiui,verta imti veidrodinį,bet nepratusiam su juo elgtis bus sunku.Šiaip didesnis dėmesys yra kreipiamas ne į patį aparatą,o į optiką,t,y.objektyvą.Neverta rinktis ir mažiausiai pikselių turinčio aparato,nes dabar yra panašių su daugiau pikselių už panašią ir kainą.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-17 21:16 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Nebus sunku, nebus :) kaip tik savo rankose laikau Nikon D90 :) ilgai lauktas ir išlauktas :) jeigu gaudosi žmonės nustatymuose, nebus sunku, bet, mano manymu, pradėt geriausia yra nuo paprastesnio :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-17 22:04 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Nikon D90 jau pavydžiu tau :oops: Aš norėjau jį gaut, bet gavau Nikon D60 ;] Idomu koks jausmas su juo fotografuot :D

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-18 07:47 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Aš pati turiu Panasonic FZ50.Jis pilna skaitmena.Man pvz jo galimybės per mažos,norėčiau Nikon D700,bet kaina kandžiojasi.Tad žadu įsigyti D300ar D5000. Bet body kad galėčiau keisti objektyvus.
Fotografuoti mano manymu reikia tik tai kas patinka,nes užsakoma foto būna nenatūrali kol nemoki gerai elgtis su aparatu.Šiaip vertinu natūralumą,kai žmogus nepozuoja pagauti lengva gerą kadrą,pafotografuoji kelis kadrus skirtingu rakursu ir po to renkiesi kas pačiam patinka ir kas patinka fotografuotam objektui.Skaitant fotografijos taisykles atrodo labai viskas paprasta,bet pabandžius tai padaryti gaunasi is trijų ketvirčių taisyklės ''griūvantys''namai,horizontas nukeliavęs į lankas ir kt.Pradžia tokia kad nenukarpyti galvų ir kojų,ypač kojos nekerpamos netinkamose vietose.Anksčiau nebuvo galima fotografuoti prieš saulę,jei nuotraukoje pasitaikydavo aureolė-tai buvo brokas.Dabar skaitmena gali daugiau,bet fotografuojant reikia žiūrėti ką norim pavaizduoti,jei šešėlius ar kt galima nejungti priverstinio blico,jei žmones,tai kad matytusi veidai ir pvz saulėlydis už jų blicas reikalingas.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-06-18 19:36 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

fantassy rašė:
Nikon D90 jau pavydžiu tau :oops: Aš norėjau jį gaut, bet gavau Nikon D60 ;] Idomu koks jausmas su juo fotografuot :D

nepavydėk :) negražu :D jausmas geras.. Tik sakau, tokia sunkenybė rankose :O bet užtat koks patogus rankoms, nepaisant to, kad mano jos yra gana mažos (mažų išmatavimų :D ) iš pradžių man norėjo Nikon D40 imt :) na, tikrai būčiau nusivylusi kiek tai, nes taupiau būtent ant D90 :) ir ką gi, viskas baigėsi gerai :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-21 08:32 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Geriau pataupyt ant gero daigto, negu poto nusipirkus šlamštą po savaitės numest į šoną nenaudojimo etapui. Man neatrodo, kad ta geresnė aparatūra yra sunkesnė.

Į viršų 
 Standartinė Parašytas: 2020-12-15 13:10 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Ar turit patarimų kaip padaryti, kad su momentiniai fotoaparatai naktį gražios nuotraukos gautųsi? :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 22 [ 30 pranešimai(ų) ] Eiti į Ankstesnis  1, 2

Pagrindinis diskusijų puslapis » Pomėgiai » Fotografavimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2020-12-14.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007