Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » AstiSpumante

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dienoraštis
 Standartinė Parašytas: 2010-04-22 22:41 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

3.5.2010

Sveiki visi :roll:

Nu ką.. nuo penktadienio pas mane vėl viskas pasikeitė... :shock:

Sugalvojau, kad reik mest tą darbą biure, nes ten tik kažkokia nesamonė, o ir pinigų negausiu iš kart.. Nu ką.. reik ieškotis kito darbo. Nuvažiavau į arklidę, kur kadaise labai seniai dariau praktiką.. ten, kur su hipoterapija užsiiminėja. Galvoju paklausiu, mažu jiem pagalbors reik ir jie gal kokio darbelio man turėtų.. Deja.. pas juos jau net per daug visokių pagalbininkų.. Bet, pati arklidės šefė, paėmė ir paskambino savo kalviuj, o jis kaip tik ieško grumo. Na, ką, atvažiavo jis dar tą patį vakarą į tą pačia hipoterapinę arklidę ir susitarėm, kad aš šeštadienį aštuntą ryto turiu būt pas jį arklidėj. Wow.. kvepia darbu.. Na, kitą ryta atsikėliau kaip visą vakarą šventusi, nes buvo pati pradžia gripo... blyn.. Nieko.. nuvažiavau (gi negaliu praleist pirmos darbo dienos sirgdama), iškart susakė kurie arkliai važiuoja turnyran, tuos reik paruošt.. Tai du spėjau supint ir iki galo sutvarkyt.. Kągi.. važiuojam turnyran.. ir aš kartu.. Turnyras vyko Hachenburge, kur šių metų rugpjūtį bus dideli internacionaliniai varžybai.
Pas tą žmogų visai paprasta dirb, nereikalauja labai daug, bet aš pati iš įpratimo daug darau.. tai manau, kad darau ne tokį jau ir blogą įvaizdį.
Iš turnyro grįžom apie aštuntą vakaro.. Kol dar išvaliau visą inventorių, tai namuose buvau apie pusę vienuolikos vakaro.. O kaip gerai miegojosi.. kaip angeliukas užmigau iki suskambant žadintuvui..
Sekmadienis.. vėl į varžybus. Vėl supyniau du arklius, nors keturi važiavo (kitus vietoj supyniau), pasikrovėm ir išvarėm..
Ir čia šioks toks fotoreportažiukas..

Pirmas M lygyje startavęs mūsų Querasso
Paveikslėlis

Tam pačiam lygy kitas mūsų beriukas Aturo
Paveikslėlis
Po M lygio konkūro buvo toks Jump & Drive konkūriukas..
Tai matėsi ir tikrinosi parkūrą tokie ufonautai :D
Paveikslėlis

Ir štai kokiais žirgais įveikinėjo.
Paveikslėlis

Šiaip rungtis tokia, kad su žirgu reik sušoks septynias kliūtis, po to prie įėjimo atiduoti žirgą grumui ar kam nors panašiai, peršokti aštuntą kliūtį be žirgo, tada tuo metu to raitelio motokrosininkas užsikuria savo "žirgą", raitelis pribėgęs sumuša motokrosininkui per petį, ir tas du ratus, per savo kliūtis važiuoja. Laimi greičiausiai įveikusi komanda.
Papildyta:
Toliau foto iš to Jump and Drive

Kliūtys čia buvo nedidelės.. gal metras..
Paveikslėlis

Didžioji rampa (nežinau kaip lietuviškai).. Kliūtis aukštis gal metras trim..
Paveikslėlis

..ir peršokama kliūtis be žirgo
Paveikslėlis
Papildyta:
Toliau buvo Didysis Prizas..
Jame dalyvavo visas persikreipęs Zick Zack
Paveikslėlis

Dar toks grožis pasimatė, nes gerokai papylė dar prieš motokrosininkus..
O pati dežiniausia mūsų kol kas pati geriausia kumelytė Galina
Paveikslėlis

Taip pat šoko ir iš senosios arklidės Turbulent.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Tai tiek..

Paskutinį kartą redagavo AstiSpumante 2010-05-03 22:30. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-05-09 21:22 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Sveiki

Vakar nepasigyriau, nes laiko nebuvo, o šiandien jau galiu. Vakar JOJAU. Net du arkliūzus.. Po gero mėnesio nejojimo,.. tai maždaug galima įsivaizduot kokie skausmeliai raumenyse.. Ir dar kažkas negerai su mano klubo sąnariu.. jaučiu, kad per daug įsitempus jojau ir kiek patempus būsiu, nes labai skauda kai noriu atsisėst, o įsėdimas į mašiną tai žvėriškas skausmas.. Bet nieko.. dabar jau geriau..

Šiandien atšventėm MB sesutės pirmąją komuniją. Angeliukas mažoji buvo :wub: .. O aš dėvėjau savo močiutės nertą suknelę ir bolero.. kol kas galiu vieną nuotraukėlę mestelt ir parodyt kokia aš, vis dėl to, blondinė esu :D

Paveikslėlis

Na ką.. ryt vėl laukia arklidė ir šefas vakar tokį sakinuką mestelėjo.. "pirmadieni prajosim kelis arklius ir susiruošim varžybom".. Tas prajosim kelis arklius tai ma ndaug maž reiškia, kad man teks kokius mažiausiai tris kūzius jot.. Regis įsitikino, kad vis dėl to joti sugebu :D Bet nooorisi Laimošiukės gimanstikos pamokų.... Laimošiuke, kai būsi Vokietijoj, nenori užsuk į svečius??? :D

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 2 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Dienoraščiai » AstiSpumante

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007