Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] Autorius Žinutė
 Standartinė Parašytas: 2009-10-25 16:48 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-11-19 18:06
Pranešimai: 1483
Miestas: kaunas
Avinas
(03.21 - 04.20)

Asmenybė

Po Avino ženklu gimęs žmogus yra kupinas optimizmo, energijos ir entuziazmo. Tai - apsigimęs lyderis, labiau linkęs diktuoti savo taisykles negu prisitaikyti prie aplinkybių. Užsispyręs Avinas, pasitelkęs savo kūrybingumą ir intuiciją, gali įveikti visas kliūtis.
Kartais jo užsispyrimas pasiekti savo gali virsti despotizmu kitų atžvilgiu, o užsidegimas - įniršiu, jei viskas klostosi ne taip, kaip jis nori. Tiesa, karštakošis Avinas atsileidžia taip pat greitai, kaip ir užsiplieskia. Bėda tik, kad aplinkiniai, o ypač gimusieji po Vandens ženklu, taip greitai visko nepamiršta.
Spontaniškas ir nenustygstantis vietoje Avinas mėgsta laisvę, jam nuolat reikia naujų nuotykių ir iššūkių. Rutina jį tiesiog žudo. Būtent Avinas pirmasis imsis perspektyvaus, bet rizikingo sumanymo. Gaila, kad jam dažnai pritrūksta kantrybės atlikti viską iki galo. Be to, jis nėra punktualus, nes jam nuolat trūksta laiko.
Avinas yra ambicingas ir garbėtroška, pasižymi stipria valia ir nepasiduoda aplinkinių įtakai. Jam tiesiog būtina nuolat ko nors siekti ar dėl ko nors kovoti. Taikos ir ramybės periodu, neturėdamas kur nukreipti savo energijos, jis jaučiasi nebe Avinu, o avimi. Iš nuobodulio gali prikrėsti kvailysčių. Dėl energijos pertekliaus gali būti nerimstantis, agresyvus ir karštakošis.
Avinas apdovanotas sąžiningumu ir iškalba, bet ne diplomatija. Jis visada sako, ką galvoja ir dažnai Avino tiesumą ir atvirumą palaiko stačiokiškumu. Avinas yra intelektualus, jaunatviškai veržlus, atviras ir patikimas. Linkęs viską skirstyti į juodą ir baltą.

Bendravimas, meilė ir seksas

Avinas yra tiesus, atviras, dosnus ir entuziastingas draugas. Jis mėgsta linksmintis didesnėje kompanijoje ir būti dėmesio centre. Greitai susierzina dėl kitų žmonių lėtumo ar nuosaikumo. Nors pats yra jautrus ir net romantiškas, gali nepaisyti kitų žmonių jausmų.
Avino kredo "viskas arba nieko" galioja ir meilėje. Jei jau jis įsimyli, tai beatodairiškai. Jo įgimtas nekantrumas gali jį versti dažnai keisti partneres, tačiau radęs savo gyvenimo meilę tampa ištikimas ir pastovus. Avino karštas būdas pakurstys ne vieną kivirčą, bet, laimei, jis ilgai nepyksta. Avinai yra nepaprastai atsidavę savo vaikams. Dėl jų Avinas gali net paaukoti savo gyvenimą. Tai - labiausiai mylintis ir ginti linkęs tėvas (ar motina) visame Zodiake.
Nedidelis patarimas - jei tavo mylimas žmogus yra Avinas, skirk jam 100% savo dėmesio, girk, lepink jį ir didžiuokis juo. Tik jokiu būdu nebandyk kontroliuoti. Tiek vyrą, tiek moterį sujaudins aistringi žodžiai ir švelnūs prisilietimai.
Avinas yra itin aktyvus sekso srityje. Seksualinio potraukio intensyvumas gali jį pastūmėti prie "donžuaniškų" pergalių skaičiavimo arba per ankstyvos santuokos. Avinai būna nepaprastai aistringi meilužiai. Taip pat kaip ir kasdieniame gyvenime, lovoje jie impulsyvūs, greitai užsiplieskiantys, mėgstantys vadovauti ir laimėti. Dėl savo karšto būdo jie gali pernelyg skubėti. Šio ženklo atstovai lovoje emocijas reiškia dejuodami ar net šaukdami.

Tinkamiausi partneriai

Avinas geriausiai sutars su Šaulio ir Liūto ženklo žmonėmis, galimi neblogi santykiai su Liūtu ir Vandeniu. O su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu gali būti sunkoka. Išimtis yra tik Svarstyklės, tai - visiška Avino priešingybė, todėl jie puikiai papildytų vienas kitą kaip draugai, bet ne mylimieji. Įdomūs santykiai susiklostytų su Jaučiu ir Žuvimis.

Jautis
(04.21 - 05.22)

Asmenybė

Žmogus, gimęs po Jaučio ženklu, yra konservatyvus, praktiškas, atkaklus ir užsispyręs. Kartais dėl per didelio užsispyrimo jis gali būti nelankstus ir sunkiai prisitaikantis.
Šio ženklo atstovas yra darbštus ir ištvermingas, gali pakelti didelę įtampą. Jis paprastai yra stiprios sveikatos. Jautis - žemės ženklas, todėl gamtos prieglobstyje jis greitai atgauna jėgas ir gerą nuotaiką. Dėl stipraus ryšio su žeme juos itin stipriai veikia natūralūs augaliniai vaistai.
Daug kas Jaučius laiko materialistais, nes jie mėgsta pinigus ir yra pasiryžę daug ir atkakliai dirbti, kad jų turėtų. Tačiau jiems svarbiausia ne patys pinigai, o saugumas, kurį jie teikia. Be to, Jaučiai yra komforto vergai. Jaučio namai bus labai jaukūs, apstatyti minkštais baldais, rengsis jis kokybiškais drabužiais iš natūralių audinių, o valgymas jam prilygsta šventam ritualui. Dėl savo pomėgio skaniai valgyti Jaučiai dažnai turi antsvorio.
Jie yra tingūs, labai jausmingi, moka vertinti grožį, meną bei muziką. Visai gali būti, kad ir patys yra apdovanoti meniniais talentais. Jei Jautis neturi net menkiausios menininko gyslelės, jis tampa tikrai baisiu materialistu ir šykštuoliu. Pagrindinės Jaučių vertybės yra saugumas, komfortas ir kūniški malonumai. Tiesa, jie nelabai veržiasi į užsienį, net jei ten žadamas geresnis darbas. Jaučiai yra sentimentalūs ir labai prisirišę prie pažįstamos aplinkos.

Bendravimas, meilė ir seksas

Jautis yra greičiau sumanus ir praktiškas, nei intelektualus. Jo globėja Venera jį apdovanojo švelniu žavesiu, maloniu balsu ir humoro jausmu, kuris traukia prie jo žmones. Jis šiltas, jautrus, draugiškas, tolerantiškas ir labai patikimas. Gali būti labai geras draugas, nors dėl savo santūrumo kartais nuobodokas. Jaučiai yra kantrūs, taikios ir geraširdiškos prigimties. Reikia labai pasistengti, kad išmuštum jį iš pusiausvyros, bet jei jau užsiutinai jį - geriau pasisaugok. Supykęs jis tampa nenumaldomas ir nuoskaudą nešioja ilgai. Taip pat Jautis yra gana pavydus ir savininkiškas. Į draugus ar mylimą žmogų gali imti žiūrėti kaip į savo nuosavybę.
Jaučiai tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo be meilės. Nors jie yra romantikai, ne visada moka parodyti savo jausmus. Meilės žodžius pakeičia veiksmais ir dovanomis. Gali nebijoti, kad vyras Jautis pabėgs pas jaunesnę. Jie yra ištikimi, atsidavę ir mylintys sutuoktiniai bei nuostabūs tėvai.
Jautis yra pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Jis gan santūrus, tad iniciatyvą teks parodyti jo partneriui ar partnerei. Nepaisant to, jis niekada neatsisakys išbandyti ko nors naujo. Greitas seksas - ne jam, jis mėgsta ilgas glamones ir kadangi yra ištvermingas, vieno karto jam dažniausiai neužtenka. Kartais Jaučio malonumų troškimas veda net prie ištvirkimo. Jei nori suvilioti Jautį, atsimink, kad jis mėgsta gražią, jaukią aplinką ir jautriai reaguoja į prisilietimus. Pakviesk jį ar ją pašokti jausmingą šokį ar pasiūlyk kartu pažiūrėti erotinį filmą.

Tinkamiausi partneriai

Jaučius natūraliai traukia kiti Žemės ženklai - Mergelė ir Ožiaragis. Nuostabiausi seksualiniai santykiai būtų su Mergele ir Dvyniais. Taip pat Jaučiai turėtų puikiai sutarti su Vėžiu ir Žuvimis. Sunkiai sugyventų su kitais užsispyrėliais - Liūtu, Skorpionu ir Vandeniu. Tiesa, Jautį gal traukti absoliuti jo priešingybė Skorpionas, iš kurio jis galėtų daug ko išmokti. Tik norint sutarti, reikėtų apsiginkluoti kantrybe ir tolerancija.

Dvyniai
(05.23 - 06.21)

Asmenybė

Dvynių ženklo žmogus yra inteligentiškas, komunikabilus, optimistiškas ir išradingas. Bet geriausiai jį apibūdina žodis nepastovus. Iš gerosios pusės tai reiškia, kad jis įdomus, įvairiapusiškas, mokantis prisitaikyti ir spontaniškas. Iš blogosios pusės tai reiškia, kad jis nenuoseklus ir paviršutiniškas, šokinėjantis nuo vienos idėjos prie kitos, nieko neatliekantis iki galo. Jų nuotaikos taip pat be galo nepastovios. Iš šalies staigi jo nuotaikų kaita gali būti panaši į gilius jausmus, tačiau iš tikrųjų jis vengia susisaistyti su kuo nors stipriais ryšiais.
Šio ženklo žmonės sugeba vienu metu dirbti kelis darbus iš karto. Jie lengvai priima informaciją, todėl, nepaisant jų blaškymosi, greitai išmoksta naujų dalykų ir yra įdomūs pašnekovai. Nors jų įvairiapusiškumas yra jų stiprybė, tačiau jie turėtų išmokti sutelkti dėmesį į vieną dalyką ir nešvaistyti jėgų. Dvyniai nuolat puola į kraštutinumus ir kartais atrodo, kad jame gyvena bent du skirtingi žmonės.
Dvyniai yra labai smalsūs. Jie linkę į mokslus ir techniką. Šio ženklo vaikui būtinai reikės išardyti visus žaislus ir pasižiūrėti, kaip jie veikia. Dvyniai pasižymi skvarbiu protu, intuicija ir diplomatija. Suvokdami savo intelektualinį pranašumą prieš kitus žmones, kartais jie tampa tikrais snobais ir žvelgia į aplinkinius iš aukšto.

Bendravimas, meilė ir seksas

Dvyniams bendravimas būtinas kaip oras. Dvyniai yra linksmi, originalūs, žavingi, sąmojingi ir amžinai jauni. Tai - kompanijos siela. Paprastai triukšmingą draugų kompaniją mėgsta labiau nei uždarą šeimos ratą.
Dvyniui gali išsipasakoti ir pasiguosti, o jis viską priimdamas daugiau protu nei širdimi būtinai duos tau gerą patarimą. Su jais lengva bendrauti, tačiau nesitikėk iš jo sentimentalumo ar jausmų demonstravimo. Be to, savo slapčiausias mintis jis pasilaikys sau.
Meilėje Dvyniai gali būti tokie pat nepastovūs kaip ir visur kitur. Meilė jiems tarsi žaidimas, jie mėgsta flirtuoti ir žavėti, tačiau nesiekia tvirtų meilės ryšių. Ištikimi gali būti tik jei spėjo išsilakstyti. Jei vyras Dvynys ras įdomią, protingą moterį, su kuria jį sietų bendri interesai - ją gerbs ir skirs jai visą savo dėmesį.
Dvynys kartais gali būti šaltas kaip ledas, o kartais karštas kaip ugnis. Niekas jo taip nesujaudins kaip galimybė išbandyti ką nors nauja. Jis išbandys viską bent kartą, net tai, kas kitus galbūt šokiruotų. Labiausiai jį jaudina netikėtumas. Jei nori suvilioti Dvynių ženklo vyrą ar moterį - nustebink pasiūlydamas (-a) įgyvendinti jo ar savo slaptą fantaziją. Dvynio smalsumas ir eksperimentatoriška dvasia tiesiog neleis atsisakyti.

Tinkamiausi partneriai

Jei Dvynys nuspręstų kurti šeimą - geriausiai jam sektųsi su vyresniu Avinu, Liūtu ar net su priešingu ženklu - Šauliu. Taip pat sutaria su kitais Oro ženklais - Vandeniu ir Svarstyklėmis. Galėtų sutarti su Vėžiu ir Jaučiu, o su Skorpionu įgyvendintų visas savo erotines fantazijas. Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Žuvimis ir Šauliu.

Vėžys
(06.22 - 07.22)

Asmenybė

Meniškos prigimties Vėžys yra pats emocingiausias ženklas visame Zodiake. Jo nuotaikos gali svyruoti nuo vieno kraštutinumo prie kito. Vėžio sveikata labai priklauso nuo nuotaikos. Jis gali susirgti iš sielvarto ir pasveikti iš džiaugsmo.
Šio ženklo žmogaus charakteris taip pat kupinas prieštaravimų. Viena vertus, jis labai švelnus, pažeidžiamas, pesimistiškas, dažnai jaučiasi nesaugus ir jam būtina jausti aplinkinių paramą ir simpatiją. Kita vertus, jis gali būti ambicingas, garbėtroška ir nepaprastai atkaklus ko nors siekdamas. Vėžys nėra kovotojas, tačiau pasižymi begaline kantrybe. Į tikslą eina aplinkiniais keliais, nelipa per galvas, bet konkurentams vertėtų jo pasisaugoti.
Vėžiams nepaprastai svarbūs namai ir šeima. Jie sentimentalūs ir jokiu būdu neišmes senų nebereikalingų daiktų, kurie kelia gražius prisiminimus. Nors jie mėgsta bendrauti, tačiau jiems reikia laiko pabūti su savo mintimis ir jausmais. Labai saugo savo privatumą.
Beje, kad ir kaip Vėžys būtų prisirišęs prie namų ir gimtųjų vietų, jis nepaprastai mėgsta keliauti. Gali kurį laiką pagyventi užsienyje, tačiau tikras Vėžys galiausiai grįžta į gimtąsias vietas.
Intravertiškas Vėžys apdovanotas lakia vaizduote ir išlavinta intuicija. Juos neretai traukia okultizmas. Jie yra kur kas atviresni psichinei įtakai nei kiti žmonės. Reikėtų pasisaugoti žmonių, mėgstančių manipuliuoti kitais.

Bendravimas, meilė ir seksas

Nepaisant nuotaikos svyravimų, jie yra labai ištikimi ir rūpestingi draugai. Kaip ir jų ženklo simbolis Vėžiai dažnai "užsiaugina kietą kiautą". Aplinkiniams jie atrodo gan šalti, tikslingai veikiantys, nepajudinamų įsitikinimų, išmintingi ir kartais filosofiški. Tačiau artimi žmonės Vėžį mato visai kitokį. Šeimoje jis jautrus, užjaučiantis, globėjiškas ir pasiaukojantis.
Šio ženklo moteriai šeima ir namai visada bus pirmoje vietoje. Ji nepaprastai švelni ir moteriška, pareiginga žmona ir atsidavusi motina. Ji mielai paklūsta tikrai vyriškam vyrui, tačiau jis turi nepamiršti jos jautrios prigimties, būti jos atrama ir užuovėja.
Vyrai Vėžiai yra galantiški ir linksmi kavalieriai, mokantys asistuoti damai, tačiau kol nesuras sau skirtosios, gali būti labai nepastovūs. Vėžiai nėra itin vyriški, jie jautrios ir geros širdies, myli vaikus, gerbia ir supranta moteris, yra lengvai įžeidžiami ir nepasitikintys savimi. Jie turi savotiško vaikiško naivumo, kuris priverčia moterį imtis iniciatyvos ir elgtis truputį motiniškai. Beje, vyrai gali būti neištikimi, tačiau niekada nepaliks šeimos, nes laiko save jos gynėju.
Lovoje įsimylėjęs Vėžys gali padaryti bet ką, kad tik patenkintų savo meilės objektą. Jam nėra jokių tabu, tačiau neatleistų vulgarumo. Jis ištvermingas meilužis ir gali mylėtis labai ilgai. Mėgsta aistringas įžangas ir ilgas glamones.

Tinkamiausi partneriai

Artimiausi emociškai yra kiti Vandens ženklai - jausmingasis Skorpionas, romantiškosios Žuvys ar kitas Vėžys. Ožiaragis užtikrintų finansinį stabilumą, tai Vėžiams labai svarbu, tačiau kitose srityse jie yra labai skirtingi. Taip pat turetų sutarti su Jaučiu ir Mergele, galbūt ir su Liūtu. Su Avinu ir Svarstyklėmis bendrauti būtų sunkiausia.

Liūtas
(07.23 - 08.22)

Asmenybė

Po žvėrių karaliaus ženklu gimę žmonės tikrai pasižymi karališkais bruožais. Jie išdidūs, orios laikysenos, gracingų judesių ir įspūdingos išvaizdos. Saulė juos apdovanojo įgimta charizma, idealizmu ir humaniškumu. Vyrai Liūtai būna nepaprastai vyriški, o moterys moteriškos. Jie yra energingi, šilti, nuoširdūs, draugiški ir atviros širdies. Nenuostabu, kad jie nuolat apsupti būrio draugų ir gerbėjų.
Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, yra organizuoti, atkaklūs ir valdingi. Jie tiesiog natūraliai tampa lyderiais. Nėra tokio darbo, kuriam Liūtas nesugebėtų vadovauti. Nors Liūtai daug reikalauja iš kitų žmonių, tačiau ir patys yra pasirengę nemažai duoti. Jei Liūto valdingumas ir pasitikėjimas savimi peržengs visas ribas, jis gali tapti nepakančiu tironu, norinčiu valdyti viską ir visus. Jis turi išmokti pažaboti savo garbės troškimą bei puikybę ir valdyti demokratiškai.
Liūtas yra darbštus ir ambicingas, ko nors siekdamas būna labai atkaklus, kartais net kvailai užsispyręs ir arogantiškas. Saulė yra jų sąjungininkė, todėl stengtis jiems reikia kur kas mažiau nei kitų ženklų atstovams. Aplinkiniams Liūto grandioziniai planai gali pasirodyti pernelyg drąsūs, bet jis labai kūrybingas ir sugeba perprasti bet kokios problemos esmę. Neįveikiamų kliūčių Liūtams nėra. Na, gal tik jų tingėjimo priepuoliai.

Bendravimas, meilė ir seksas

Liūtai nekenčia vienatvės. Jie labai dramatiški ir mėgsta būti visų matomi. Pataikavimas juos tiesiog "nuginkluoja". Beveik nuolat apsupti žmonių, kurie jais žavisi, Liūtai dažnai rengia priėmimus ir moka linksminti žmones. Su jais niekada nebus nuobodu. Jie - nuoširdūs ir ištikimi draugai. Su didžiausiu džiaugsmu išties pagalbos ranką.
Malonumai Liūtams pirmoje vietoje. Jie nepaprastai aistringi ir tokie patrauklūs priešingai lyčiai, kad kartais jiems sunku būti pastoviems. Vyrui Liūtui labai svarbu būti pačiu vyriškiausiu ir geriausiu meilužiu. Jis baisiai išgyvens, jei nesugebės patenkinti savo partnerės. Kadangi vyras Liūtas labai vyriškas, mylėdamas jis švelnus ir žaismingas. Niekada nebus grubus. Jie yra nuoširdūs ir dosnūs savo meilės objektui, kol myli, tačiau niekas nesugeba palikti meilužio ar meilužės su tokiu abejingumu kaip Liūtas.
Liūto jausmai gilūs ir nuoširdūs, todėl jei pavyksta rasti tinkamą partnerį ar partnerę, labiau vertina tvirtus, švelnius ir ilgalaikius santykius nei trumpalaikius romanus. Į žmonas Liūtas pasirenka tokią moterį, kuria gali didžiuotis prieš visus. Vaikus Liūtai dievina, mėgsta su jais žaisti, tačiau reikalauja disciplinos.
Moterys paprastai būna elegantiškos, nepriklausomos, išdidžios ir sunkiai pasiekiamos. Kaip žmona Liūtė švelni, aistringa ir atsidavusi, tačiau įsiutinta gali virsti tikra laukine kate. Nors to neparodo, Liūtė yra romantikė ir jos palankumą iškovoti pavyks tik senamadiškais riteriškais poelgiais.

Tinkamiausi partneriai

Liūtai geriausiai sutaria su kitais Ugnies ženklais - Avinu ir Šauliu. Tačiau šie santykiai būtų labai audringi. Turėtų gerai sutarti su Dvyniais ir Svarstyklėmis. Gyvenant su kitu Liūtu aistra neišblės daugybę metų. Greičiausiai nesugyvens su kitais tokiais pat užsispyrėliais - Jaučiu, Skorpionu ir Vandeniu. Išimtis gali būti Vandenis, nors jis ir yra absoliuti Liūto priešingybė.

Mergelė
(08.23 - 09.22)

Asmenybė

Tai vienintelis "moteriškas" Zodiako ženklas. Galima įsivaizduoti kūrybingą, subtilią ir žavingą merginą arba inteligentišką, tačiau pedantišką ir emociškai šaltą vyresnę moterį. Tiesą sakant, pastarasis variantas pasitaiko dažniau.
Mergelė kukli, patikima, praktiška, inteligentiška, aštraus proto, ironiška ir žavi. Mergelės ženklo žmonės turi stipriai išvystytą analitinį mąstymą, gerą atmintį, iškalbą, mėgsta tvarką ir visur siekia tobulumo.
Jų intelektas ir dėmesys detalėms leidžia pastebėti visus žmogiškuosius trūkumus. Dažniausiai jie nesusilaiko to neišsakę. Mergelės kritika dažniausiai teisinga, tačiau giliai žeidžianti. Savo atžvilgiu kritikos paprastai nenori girdėti, bet pačios sau yra ne mažiau reiklios ir griežtos nei aplinkiniams.
Mergelės yra labai patikimi, darbštūs, stropūs ir atsakingi žmonės. Galima sakyti, kad darbas yra Mergelės religija. Jų ambicijos verčia juos siekti aukštumų profesinėje srityje. Mergelės lengvai analizuoja sudėtingiausias problemas ir pastebi visas smulkmenas, tačiau gali pražiopsoti "didįjį paveikslą". Dėl šių savybių ir dėl to, jog nemėgsta imtis atsakomybės, jeigu tai nėra būtina, Mergelės yra puikūs vykdytojai. Jie labai praktiški ir visada turi sukaupę atsargų juodai dienai.
Paprastai Mergelės labai rūpinasi savo sveikata. Prisižiūri, gerai maitinasi, sportuoja. Nepasitikėdamos savimi ir kitais, dažnai užgniaužia savo jausmus. Jeigu Mergelė susirgo, tai įvyko ne dėl mikrobų, o dėl nuovargio ir streso. Jos yra neramios, nuolat dėl visko ir visų jaudinasi, dažnai tai baigiasi virškinamojo trakto sutrikimais ir opomis.

Bendravimas, meilė ir seksas

Mergelės jaunatvišką išvaizdą bei gyvumą išsaugo visą gyvenimą. Bendraudama su žmonėmis Mergelė yra santūri, patikima, nuoširdi, švelni ir rūpestinga, tiek vyrai, tiek moterys yra gan plepūs. Ji vertina kitų žmonių išsilavinimą ir protą ir visada yra pasirengusi padėti, jei ištiko bėda.
Mergelės net įsimylėjusios nepraranda blaivaus proto. Jos neskuba užmegzti meilės ryšio ir įsipareigoti. Santuoka joms - rimtas apsisprendimas, o ne aistros rezultatas. Kartą apsisprendę šie žmonės būna labai pastovūs ir ištikimi. Mergelės turėtų pasistengti pernelyg neanalizuoti partnerio.
Tenka pripažinti, kad Mergelės ženklo žmonės nėra geri meilužiai. Lovoje jie gan šalti ir santūrūs. Seksas jiems greičiau technikos tobulumo, o ne aistros išraiška. Nemėgsta per didelio švelnumo, juos labiau jaudina ryžtingi partnerio veiksmai. Kaip į bet kokį darbą, taip ir į seksą Mergelė žiūri rimtai ir viską atlieka neskubėdama ir apgalvotai. Jei partneris susitaikys su tokiu Mergelės šaltumu, ji ar jis liks ištikimu sutuoktiniu. Vyras gerai aprūpins šeimą, bus ištikimas ir solidus vyras. O moteris atsidavusiai vykdys žmonos pareigas ir rems vyrą, siekiantį karjeros. Vyras Mergelė vienas iš geriausių tėvų ir, nors ne geriausias meilužis, užtat puikus partneris ilgalaikei sąjungai.

Tinkamiausi partneriai

Geriausiai sutaria su Jaučiais ir Ožiaragiais - kitais Žemės ženklais. Taip pat mėgsta Vėžį, Skorpioną ir gal net Liūtą ir Svarstykles. Nelengva būtų sutarti su Dvyniais, Šauliu ir Žuvimis. Išimtis gali būti nebent Žuvų ženklas, jie puikiai vienas kitą supranta ir papildo, nors ir yra labai skirtingi.

Svarstyklės
(09.23 - 10.22)

Asmenybė

Svarstyklių ženklo žmonės, kaip ir jų simbolis, linkę ilgai svyruoti tai į vieną, tai į kitą pusę, kol nusistovi pusiausvyra. Sugebėjimas aiškiai matyti abi reikalo puses daro juos neryžtingus ir nepastovius. Jie lengvai pasiduoda kitų įtakai, yra gana naivūs ir idealistiški. Gali būti linkę į azartinius žaidimus. Kartais laikomi tingiais, bet iš tiesų jie tiesiog negali nuspręsti, ko imtis. Kai randa širdžiai mielą užsiėmimą, būna netgi labai entuziastingi ir veiklūs. Geriau sekasi dirbti tarp žmonių nei vieniems.
Šiems Veneros globotiniams nieko nėra svarbiau už taiką ir harmoniją. Jie draugiški, taikaus būdo, inteligentiški, turi stiprų teisingumo jausmą ir yra puikūs diplomatai. Užglaistyti konfliktą sugeba neprasčiau už diplomuotą psichologą. Dažnai siekdami bet kokia kaina išvengti konflikto, jie pasiruošę leistis į kompromisą ar tiesiog nusileisti. Vengia nemandagių, šiurkščių žmonių ir nemalonaus darbo.
Svarstyklės gyvenime ieško grožio ir harmonijos, dažnai turi meninių sugebėjimų. Yra linkusios slėptis savo vidiniame svajonių pasaulyje, kur randa ramybę ir jaučiasi saugios.
Šio ženklo moterys pačios žavingiausios visame Zodiake. Jų grožis originalus, jos yra labai moteriškos, gracingos, turi puikų skonį ir nepriekaištingas aukštuomenės damos manieras. Svarstyklėms taip svarbu visiems patikti, kad kartais nesugeba pasakyti "ne". Bendravimas joms būtinas kaip oras, nes jos labai bijo likti vienos.

Bendravimas, meilė ir seksas

Svarstyklės labai draugiškos, atviros, mėgsta linksmintis ir turi nuostabų humoro jausmą. Šalia jų žmonės jaučiasi laisvai ir nevaržomai. Nesunkiai išsikovoja populiarumą. Jos verčiau pameluos, nei įžeis kitą žmogų, bet kartais aplinkiniams rodo per mažai žmogiškos šilumos ir dėmesio.
Svarstyklės - tikros flirto meistrės. Jos ieško inteligentiško, taikaus ir linksmo būdo partnerio, su kuriuo sietų dvasinis artumas ir lygiaverčiai santykiai. Svarstyklių santuoka paprastai tvirta, nes jos nelaiko nuoskaudos, yra tolerantiškos ir supratingos.
Šio ženklo žmonės yra romantiški meilės ieškotojai. Jie visada įsivaizduoja, kokio žmogaus ieško. Į mylimąjį dažnai žiūri kaip į meno kūrinį, jį idealizuoja ir žavisi iš tolo. Kūniški malonumai joms teikia mažiau pasitenkinimo nei pastangos užkariauti savo susižavėjimo objektą. Svarstyklių meilei trūksta žemiškumo.
Miegamajame Svarstyklės būna švelnios, nemėgsta banalumo. Paprastai greitai susijaudina ir nori kuo greičiau gauti "desertą".

Tinkamiausi partneriai

Geriausiai sutaria su Dvyniais ir Vandeniais. Taip pat su Liūtu ir Šauliu. Ne taip gerai su Avinu, Vėžiu ir Ožiaragiu, nors priešingas Avino ženklas gali būti išimtis.

Skorpionas
(10.23 - 11.22)

Asmenybė

Skorpionas - pats paslaptingiausias ir prieštaringiausias Zodiako ženklas. Paprastai uždaro būdo, tačiau viduje kunkuliuoja stiprios aistros. Jausmingumas, emocionalumas ir intuicija jame puikiai dera su karingumu, analitiniu mąstymu ir geležine valia. Viską, ko imasi, atlieka nepaprastai aistringai, nepripažįsta jokių kliūčių ir visada eina iki galo. Gėris ir blogis Skorpionui labai reliatyvios sąvokos. Savo tikslų siekia beatodairiškai ir su didesne energija nei visi kiti ženklai kartu. Mano, kad tikslas pateisina priemones. Taip pat jis turi stiprų savininkiškumo jausmą, yra pavydus, kerštingas, kartais net destruktyvus. Įskaudintas ir išduotas gali nešiotis nuoskaudą daugybę metų ir netikėtai smogti į jautriausią priešininko vietą.
Neverta Skorpionui meluoti, jis visada supras tiesą. Visi Skorpionai nekalbūs ir dažnai vadovaujasi tik jiems vieniems suprantama logika. Žinios jiems reiškia valdžią ir pranašumą, todėl yra linkę daug ką nutylėti ir laikyti paslaptyje.
Kita vertus, Skorpionas turi paslaptingos, sunkiai suvokiamos traukos. Jo žvilgsnis skvarbus, veriantis, net hipnotizuojantis. Skorpionai dievina mistiką ir viską, ko negali suvokti protu. Kiekviena moteris Skorpionė truputi ragana, kurios kerams neatsispirs joks vyras.

Bendravimas, meilė ir seksas

Skorpioną galima arba mylėti, arba nekęsti - abejingais likti neįmanoma. Skorpionas be galo ištikimas draugams ir mylimiesiems. Už brangų draugą kausis kaip už patį save. Jam patikėtą paslaptį nusineš į kapus, tačiau apie savo mintis, jausmus ir ketinimus nekalba. Paprastai Skorpionai turi daug draugų, bet gali turėti ir didelių priešų. Nors Skorpionui būdingas agresyvumas siekiant tikslo, silpniesiems jis gali būti stebėtinai švelnus ir globėjiškas.
Šio ženklo žmonės nepaprastai romantiški ir jausmingi. Meilė - Skorpionų varomoji jėga. Jie atrodo seksualiai net jei nėra ypatingai gražūs. Jų akys tiesiog spinduliuoja seksualine energija. Tiek vyrams, tiek moterims Skorpionams labai svarbi šeima. Tik jų šeimyninis gyvenimas būna labai audringas, kupinas barnių, aistros ir pavydo. Skorpionė - įdomi, jaudinanti ir gera žmona, savo vaikams būna griežta, bet supratinga motina.
Skorpionai laikomi pačiais seksualiausiais ir geriausiais meilužiais visame Zodiake. Tai - grobuonis, mėgstantis medžioti, o ne būti medžiojamas. Lovoje jie karšti, nepasotinami ir kartais net agresyvūs. Šioje srityje nejaučia jokių moralinių ribų. Su mylimu žmogumi gali taip pasinerti į savo pojūčius, kad patiria kone dvasinę ekstazę. Seksas jiems padeda atstatyti gyvybines jėgas. Jie labai romantiški ir mėgsta mylėtis ypatingoje aplinkoje. Jei nor suvilioti Skorpioną, paskirk pasimatymą neįprastoje vietoje. Tik jokiu būdu nevėluok, nes jis labai nekantrus.

Tinkamiausi partneriai

Jausminguosius Skorpionus traukia Vėžys ir Žuvys. Itin agresyviems ir valdingiems tinka ištvermingesni Jautis bei Svarstyklės. Taip pat gali neblogai sutarti su Mergele, Ožiaragiu, Vandeniu ir kitu Skorpionu. Kažin ar sugyvens su Liūtu. Kai kurie astrologai pataria vengti Dvynių.

Šaulys
(11.23 - 12.22)

Asmenybė

Linksmas, žavus, protingas, optimistiškas, truputį lengvabūdis ir atviras Šaulys yra tikra kompanijos siela. Žmones, o ypač moteris, prie jo tiesiog traukia. Šauliai yra tiesmukiški ir reiškia savo nuomonę nepaisydami nieko. Nevertėtų jiems patikėti paslapčių, nes jie nepagalvoja prieš sakydami.
Jei visiems Zodiako ženklams būtų sukurtos uniformos, Šauliams atitektų mėlyni džinsai. Tai tarytum jų laisvės ir nuotykių troškimo simbolis. Šauliai nėra prisirišę prie gimtųjų namų ar šeimos, jie labai nepriklausomi ir nepakenčia jokių suvaržymų. Tikriausiai todėl taip mėgsta keliauti. Tokiu būdu jie patenkina savo laisvės troškimą ir praplėčia savo akiratį. Jų namuose greičiausiai bus pilna įdomių daiktų, kuriuos parsivežė iš tolimų kraštų.
Šauliai paprastai išsilavinę, logiškai mąstantys, linkę į meną, originalūs, turintys puikią nuojautą ir nuolat ieškantys ko nors dar nepatirto. Atrodo, jog Šauliai jaučia nenumaldomą alkį gyvenimui. Jiems būtina viską išmėginti, patirti, išgyventi ir tos naujovių paieškos trunka visą jų gyvenimą. Jie mielai skaito knygas, gilinasi į filosofiją, gali susidomėti religija. Taip pat juos traukia aktyvus sportas, tad dažnai patiria traumų. Šaulio nesudomis rutininis darbas, o štai intelektualiniam iššūkiui tikrai neatsispirs. Sudėtingų sprendimų ieškojimas jiems teikia malonumą. Jei jų darbas patenkina jų įvairovės ir smalsumo poreikius, gali paaukoti jam visą savo gyvenimą ir visiškai apleisti namus ir šeimą.

Bendravimas, meilė ir seksas

Šauliai komunikabilūs, draugiški ir optimistiški, šios savybės ir jų idealizmas ir humoro jausmas sužavi beveik kiekvieną. Jie nuoširdžiai domisi, ką kiti galvoja, todėl į juos dažnai kreipiasi pagalbos ar patarimo. Šauliai tiki žmonėmis ir yra tikrai garbingi. Tik jų atvirumas gali būti suprastas kaip netaktas, tad vertėtų išmokti atidžiau rinktis žodžius
Be galo mylėdamas laisvę Šaulys stengiasi neužmegzti ilgalaikių santykių, bet visada yra pasirengęs romantiškiems nuotykiams. Šaulys vyras gali pamesti galvą dėl paslaptingos, nuoširdžios ir nepriklausomos moters, tačiau vos pasijus supančiotas ar kontroliuojamas, tuoj pat pasipustys padus. Moteris Šaulė nelabai domisi santuoka ir vaikais. Net ištekėjusi ji netaps namų šeimininke ir netūpčios aplink vyrą ir vaikus. Tiesa, vaikai ją dievins, nes ji sugalvos jiems begalę linksmų žaidimų. Ji išmokys vaikus narsos, teisingumo ir meilės laisvei, bet ne disciplinos.
Šaulys gali būti dviejų tipų - ištikimas, idealistiškas romantikas arba tobulybės paieškose pasiklydęs suvedžiotojas. Šauliams reikia intelektualaus partnerio, kuris nebūtų pavydus ar savininkiškas. Tiek vyrai, tiek moterys nemėgsta banalumo. Jie mėgsta įvairovę, aštrius pojūčius, pikantiškus erotinius žaidimus ir aistringus pokalbius. Jei myli Šaulį ar Šaulę, paversk bendrą gyvenimą nuotykiu, nes jei pakvips rutina, jie ims dairytis ko nors naujo.

Tinkamiausi partneriai

Šaulys sutars su kitais Ugnies ženklais - Avinu ir Liūtu. Taip pat su Svarstyklėmis, Vandeniu ir gal Ožiaragiu bei Skorpionu. Sunkiau bendrauti su Mergele ir Žuvimis. Dvyniai, nors ir priešingas ženklas, gali būti harmoninga pora.

Ožiaragis
(12.22 - 01.20)

Asmenybė

Ožiaragis tikriausiai pats didžiausias materialistas visame Zodiake. Jis ambicingas, praktiškas, disciplinuotas, valingas, kantrus ir užsispyręs. Ožiaragis nesibaido sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir investuoti. Pinigus jis sieja su saugumu, kuris jam labai svarbus. Paprastai būna gerai apsirūpinęs senatvėje. Nors užsispyręs, bet neagresyvus. Savo tikslų sugeba pasiekti neskubėdamas ir nelipdamas per kitų galvas. Dėl savo konservatyvumo ir nenoro rizikuoti, kartais praleidžia gerą progą.
Apskritai Ožiaragių gyvenimas su amžiumi gerėja. Jie tampa išvaizdesni, o pasiekta padėtis visuomenėje suteikia jiems pasitikėjimo savimi. Jie turi gerą atmintį, subtilų intelektą ir nepasotinamą žinių troškimą. Sunkiai įveikiamas priešininkas debatuose. Savo argumentais ir retorinėmis vingrybėmis gali įvilioti oponentą į loginius spąstus.
Ožiaragiai iš šalies atrodo ramūs, santūrūs ar net bejausmiai, bet jų viduje jausmai gali būti iki kraštutinumo intensyvūs. Jie gali jaustis be galo laimingi arba pulti į juodžiausią neviltį. Polinkis dėl visko nerimauti gali sukelti virškinimo sutrikimus. Ožiaragiai turėtų kasdien skirti laiko meditacijai, kad išmoktų suvaldyti savo emocijas. Dar vienas keistas Ožiaragių bruožas yra jų polinkis į okultizmą. Tai gana netikėta dėl jų praktiškumo ir skeptiško požiūrio į naujoves.

Bendravimas, meilė ir seksas

Su atsitiktiniais pažįstamais elgiasi diplomatiškai ir šaltai. Žmonės dažnai juos laiko nuobodžiais ir atšiauriais, nes jie nedemonstruoja savo jausmų. Geriau jaučiasi su keletu artimų draugų nei didelėje kompanijoje. Itin lojalūs. Jų uždarą ir melancholišką būdą kompensuoja stulbinantis humoro jausmas. Jie nekrečia kvailų pokštų, jų humoras šaltas ir ironiškas. Iš Ožiaragio sąmojo žmonės gali juoktis iki ašarų.
Ožiaragiai gali vengti naujų pažinčių, nes bijo nežinomybės ir yra truputį drovūs. Tuokiasi vėlai, bet visam gyvenimui. Jie žino, kokio žmogaus jiems reikia, ir jį sutikę įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Jų nežavi trumpalaikiai romanai, nes bijo būti įskaudinti. Yra pavydūs ir neatleidžia išdavystės.
Vyrai Ožiaragiai visai neromantiški ir nemoka žodžiais išreikšti savo jausmų. Į meilę jie dažnai žiūri kaip į verslą. Ožiaragis tikrai nėra pats aistringiausias meilužis. Nors jo viduje gali kunkuliuoti aistra, jis išlieka santūrus ir susitvardantis. Kaip vyras jis bus ištikimas, rūpestingas, labai konservatyvus ir truputi savimyla.
Ožiaragio ženklo moterys atvirkščiai - didelės romantikės, tačiau siekdamos užtikrintos materialinės padėties gali ištekėti iš išskaičiavimo. Kaip žmona ji bus šeimyniška, pareiginga ir ištikima. Vyrus traukia jos nedemonstruojamas, subtilus seksualumas.

Tinkamiausi partneriai

Geriausiai sutaria su kitais Žemės ženklais - Jaučiu ir Mergele. Su Žuvimis ir Skorpionu santykiai turėtų būti harmoningi. Gali gerai sutarti su Vandeniu, Šauliu ir gal net su savo priešingybe - Vėžiu. Sunkoka būtų sugyventi su Avinu ir Svarstyklėmis.

Vandenis
(01.21 - 02.19)

Asmenybė

Vandenis - genijaus ženklas. Jie pasižymi aštriu ir smalsiu protu, yra užsispyrę ir atkaklūs bei nesuka sau galvos dėl žemiškų rūpesčių. Jų idėjos originalios, išradingos ir dažnai lenkia laiką. Taip pat jie neramūs, nepastovūs, bailūs, labai jautrūs ir nervingi. Po Vandenio ženklu yra gimę nemažai žymių žmonių.
Šio ženklo atstovai yra dideli idealistai ir reformatoriai, trokštantys pakeisti pasaulį. Jie ne tik apie tai kalba, bet ir yra pasirengę ką nors dėl to padaryti. Nors gali būti ir taip, kad Vandenis tik daug kalbės apie ateitį.
Beveik visada jie intelektualūs, logiški, turi puikią intuiciją ir lakią vaizduotę. Yra darbštūs ir dažnai darbas jiems būna pasaulio centras. Kai dirba įkvepiantį darbą, gali jam pasišvęsti iki visiško išsekimo.
Uranas šiuos žmones apdovanojo ne tik revoliucingomis mintimis, bet ir ekscentriška asmenybe. Jie natūraliai neįprasti, originalūs, nestandartiškai mąstantys ir absoliučiai neprognozuojami. Net ir geriausi draugai nežino, ko gali iš jų tikėtis.
Laisvę Vandeniai mėgsta ne mažiau nei Šauliai. Jie spontaniški, savarankiški ir nepriklausomi, retai praranda pusiausvyrą ir moka prisitaikyti prie aplinkybių. Niekas jų neprivers sakyti ar daryti to, ko jie nenori. Jei pajus, kad yra "medžiojami", spruks kiek įkabindami. Kartais jiems reikia nusišalinti nuo pasaulio ir kurį laiką pabūti vieniems. Jie vertina tokią galimybę atsiduoti apmąstymams, meditacijai ar religijai, jei yra tikintys.

Bendravimas, meilė ir seksas

Vandeniai yra lengvai bendraujantys, nuoširdūs, geranoriški ir draugiški, todėl lengvai visur susiranda draugų. Jie ištikimi, santūroki ir visada pasirengę padėti. Nelinkę demonstruoti savo emocijų. Geriau jaučiasi didelėje kompanijoje, nei su vienu žmogumi. Bendraudami stengiasi išlaikyti tam tikrą atstumą ir neužmegzti pernelyg artimų santykių, nes bijo būti išnaudojami. Gali būti paviršutiniški ir nepaisyti kitų nuomonės. Pyksta taip, kad net garai rūksta, tampa grubūs ir nesukalbami.
Kadangi bijo prarasti laisvę, vedybų vengia, kol gali. Vandenį jaudina įvairovė, todėl meilės partnerius gali keisti kaip pirštines. Dėl savo idelizmo kartais reikalauja iš žmonių neįmanomo ir labai nusivilia, jei jų viltys nepateisinamos. Jei galiausiai išsirenka sau partnerį, tai visam gyvenimui. Nusprendę, kad žmogus yra vertas jų draugystės ar meilės, jie gali būti pasiaukojantys ir ištikimi.
Šio ženklo moteris yra pati žavingiausia po Svarstyklių. Ji nepriklausoma, emocinga ir dažnai feministė. Gali tapti puikia žmona, jei tik su vyru nebus nuobodu. O štai Vandenis vyras joks riteris. Jis maištauja prieš tradicinį vyro vaidmenį šeimoje ir gali kratytis tiek šeimos maitintojo, tiek tėvo pareigų. Ir neverta naiviai tikėtis, jog pavyks jį perauklėti. Tokia jo prigimtis ir, jei ji nepriimtina, geriau su juo neprasidėti.
Vandenio moterys lengvai tampa meilužėmis. Jos labai tiesmukos ir jei kas nors patinka, greičiausiai taip jam ir pasakys. Tiek vyrai, tiek moterys nesivaržydami gali pasidalinti su mylimuoju savo erotinėmis fantazijomis. Kartais jos gali net šokiruoti. Vandeniai nuolat ieško naujovių. Jei ne naujas partneris, tai bent nauja vieta, žaidimai ar pozos jiems būtini. Rutina žudo aistrą.

Tinkamiausi partneriai

Geriausiai sutaria su panašiais į save Dvyniais ir Svarstyklėmis. Taip pat su Šauliu ir Avinu. Jautis, Liūtas ir Skorpionas - ne kokia pora.

Žuvys
(02.20 - 03.20)

Asmenybė

Iš visų Zodiako ženklų Žuvis apibūdinti sunkiausia. Jos švelnios, paslaptingos, lakios vaizduotės, intuityvios, meniškos, pažeidžiamos ir neretai tiesiog paskendusios savo svajonių pasaulyje. Realybė jų švelniai ir jausmingai natūrai atrodo pernelyg šiurkšti ir žiauri.
Kaip ir jų simbolis, Žuvys gali plaukti į priešingas puses. Pasroviui - nešamos aplinkybių, arba prieš srovę - į tikslą. Dauguma Žuvų mieliau plaukia pasroviui. Jos neryžtingos, neužsispyrusios ir išsiblaškiusios. Pasinėrusios į svajones dažnai praplaukia pro savo sėkmę jos nė nepastebėjusios.
Šio ženklo žmonės yra labai intuityvūs ir neįtikėtinai kūrybingi. Darbas nuo devynių iki penkių ne jiems. Jie trokšta būti apsupti grožio ir harmonijos. Gali daug pasiekti kaip kompozitoriai, dailininkai, rašytojai ar aktoriai. Tiesiog katiniškai mėgaujasi prabanga ir malonumais. Trokšta naujų įspūdžių, todėl mėgsta keliauti po egzotiškus kraštus.
Žuvys yra itin jautrios viskam. Jos kupinos užuojautos ir pasiaukojimo, be to, labai lengvai pasiduoda tiek gerai, tiek blogai įtakai. Dažnai prisiima aukos ar net vergo vaidmenį santykiuose su kitais žmonėmis. Joms yra kur kas didesnis pavojus nei kitiems ženklams tapti nuo ko nors priklausomoms. Priklausomybė gali būti alkoholiui, narkotikams arba emocinė priklausomybė nuo kito žmogaus.
Žuvų emocijos nepaprastai permainingos, jos linkusios prastai save vertinti ir savęs gailėtis. Pakliuvusios į nemalonią situaciją, stengiasi nuo jos pabėgti. Dėl to atrodo, kad Žuvys vengia atsakomybės. Jos gyvena labiau remdamosis savo emocijomis ir instinktais, nei logika ir intelektu.

Bendravimas, meilė ir seksas

Žuvims ypač svarbi artimų žmonių parama. Šio ženklo žmonės yra draugiški, kilnūs, užjaučiantys, neteisiantys, visada pasirengę išklausyti ir padėti. Jie altruistai ir duoda daugiau nei reikalauja iš kitų. Sugeba perprasti kito žmogaus jausmus ir moka saugoti svetimas paslaptis. Patys jie retokai išsipasakoja, o jei ir pabando, dažniausiai lieka nesuprasti.
Žuvys labai ištikimos ir prisirišusios prie namų. Dailiosios lyties atstovės itin moteriškos ir jausmingos. Tačiau jos - ne atsidavusios namų šeimininkės, kaip Vėžio ženklo atstovės. Jos sutvertos romantiškai, netgi platoniškai meilei ir gali būti vyro įkvėpimo šaltiniu, mūza. O kasdienybės rūpesčiais, namais ir šeimos biudžetu teks pasirūpinti vyrui. Šio ženklo moterys trokšta stipraus, ryžtingo ir kilnaus vyro, kuris jas saugotų ir globotų ir kuriam jos galėtų paklusti. Šio ženklo vyrai yra žavingi, kartais liūdni, kartais juokingi, romantiški, gan minkšto charakterio, ir linkę prisitaikyti prie aplinkybių. Jiems trūksta ryžtingumo.
Miegamajame šio ženklo moteris labiausiai jaudina vyro valdingumas. Vyrai geidulingi, tačiau drovisi parodyti savo jausmus. Yra romantiški, atidūs ir atsidavę meilužiai, pasirengę patenkinti visus partnerės troškimus, jei tik ji imsis iniciatyvos.

Tinkamiausi partneriai

Jausmingosioms Žuvims geriausiai sekasi sutarti su kitais Vandens ženklais - Vėžiu ir Skorpionu. Taip pat gerai sutaria su Jaučiu, Ožiaragiu ir Avinu. Sunkiau su Dvyniais, Mergelėmis ir Šauliais. Nors priešingas Mergelės ženklas gali būti išimtis. Gali jausti trumpalaikį potraukį Svarstyklėms.


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-10-31 21:28 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)

Užsiregistravo: 2009-08-25 15:29
Pranešimai: 298
Miestas: Klaipėda
Visada žiūriu kažkaip skeptiškai į tokius dalykus :D bet yra čia tiesos yra :D


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-11-01 16:52 
It Dangus Ir Žemė.
It Dangus Ir Žemė.
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-09-24 21:01
Pranešimai: 1984
mane tai tiksliai apibūdina... :D sunkiau sutariu su dvyniais... paneigsim sitą faktą... :D

_________________
Kai tik pradedi manyti, jog nebegali būti geriau, viskas dramatiškai pablogėja...
Paveikslėlis


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-11-01 20:33 
Svajotoja (as)
Svajotoja (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-20 00:12
Pranešimai: 1003
tai spyrijau mes turetume pyktis :D

yra dalis tiesos, bet kai kurie "faktai" stebina

_________________
saugok prisiminimus, bet niekada negyvenk jais..


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2009-11-02 18:01 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-06-07 15:43
Pranešimai: 2176
Ožiaragiai iš šalies atrodo ramūs, santūrūs ar net bejausmiai, bet jų viduje jausmai gali būti iki kraštutinumo intensyvūs.
tiesa ;]


Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
 
 Puslapis 11 [ 5 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

 
 

 
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007