Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Istorijos

Puslapis 12 [ 19 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano istorija ;]
 Standartinė Parašytas: 2010-08-08 00:17 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Papasakosiu savo graudžią ir tuo ačiu nuostabią istoriją. na nuo pat pradžių viska pradedu. Mes susispažinoe per jos pusbrolį, nes jis yra mano klasiokas. žodžiu buvo taip, kad jinai įšsisuko koją ir davė mano nr, kad turėtų cką veiktį. na pradėjome rašinėtis ir kuo toliau tuo daugiau bentrų dalykų atradome (bet jinai tuo metu neieškojo vaikino), bet kuo toliau tuo labiau patikome ir pradėjome draugauti, nors nei karto nebuvo pasimetę, na po gerų 7 mėnesių draugavo per sms susitikome (nes km buvome iš skirtingų miestų, kuris randasi už 138km nuo manęs) tai susitikome ir patikome vienas kitam iš piro žvilgsnio. Na taip prabendravome 2 metus ir 9 mėnesius. žinoma, buvo visko gero ir blogo. Pykomės ir taikėmės ir mylėjom vienas kitą. Bet visi nesutarymai ir nesamonės prasidėjo šią vasarą. Nusprendėm važiuoti į Palangą ir užsidirbti, susiradoė darbą pas tokį trenerį na buvo su juo keista pažinstis. Jam yra 33 metai o mano merginai 17metų. Kai tik pradėjomė dirbti nieko nesimatė, kad jaustų kokią simptiją ar jai na tiesiog nuleidau juokais viska. Buvomė grįžę į namus, sustikę ir vėl išlėkėmė į Palangą užsidirbti iš naujo. Kartų nusprendėmė jį pasikviesti pabūti kartų tai nuėjome ant tilto pasibūti. (turbūt visi žino, kai vaikinas bando apsikabinti merginą, tai atsilošia padeda rankas už savęs, bet nedrįstą iki galo eiti) na tai viskas vyko prie mano akių, mačiau viska savo akimis. Po kiek laiko nuėjome į kavinę atsigėrėmė alaus atrodo, linksmai praleidome laiką bet kai jau teko išsikirti, po kelių in prašėmė jam sms (lyg ir ant bairio, lyg ir ant ritų). Na žinutės būdavo tokios, kad "imk mano už rankos ir vesk į planetą iš kurios esi kilusi angeliuke. :)@" panašaus pobudžio sms buvo ir daugiau. Man jinai sakė, kad ant bairio, po kelių dienų pasirodė, kad jai patiko gauti tokias sms. Na dar buvo įvykis arklidėse, kad ją apsikabino iš nugaros ir pabučiavo į žandą tarsi lyg ir padėka, bet tas bučkis pakeitė jos gyvenimą. Pasielgiau kai kiaulė paskambinau jos mamai ir pasakiau, kad jos dukra mezga romaną su 33metu vyru. Žinoma, užpyko ant manęs žiauriai. Susitarė su juo susitikti 2 pabūti. Nuėjo į kavinę išgėrė kavos paskui nuėjo ant tilto ir prabūvo jis ją apsikabinęs (bet prieš tai paklausė ar galiu apsikabinti, o jinai atsakė kad jo), o man sakydavo, kad man karštą ar nepatinka ir t.t Taigi parvažiavomė namo į jos gimtąjį miestą ir prasidėjo visi rašinėjimai kad aš tave myliu ir t.t(na tiesiogiai nepasakė, bet supratau iš sms jo). Svarbiausiai, kad jis turi žmoną ir 2vaikus. Prie jos akių pamelavo žmonai kad neva dirba, nors su ja buvo kartų. Pasidarė bendrą foto, o su manimi to nepadarė..tai daba būna namuose ir rašynėjasi per sms kaip gera buvo tarsi tie 2 metai ir 9 mėnesiai nieko nebūvo tarp mūsų kažkoks šudukas per kelias dienas viska sugriovė. Na kaip man jūsų istorija?

PATARIMAS vyrams niekada neprisiriškite prie vieno žmogaus nebūkite geri, nes bus kaip man. Per gera širdelę plyka subynėlė.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-08 20:27 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Kaip ir minėjau, prašyčiau nekomentuoti šių Bičiulio pasisakymų. Negrasinu niekam, tačiau akivaizdžiai nemalonu, kai visa Lietuva paskaito tavo gyvenimą :) :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-08 20:28 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Plius pusė to, ką Jis rašo, yra netiesa, nes Jis prisigalvoja ir pavydi :) :) mažiau kalbų, daugiau darbų, Bičiuli :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-08 21:58 
Administratorius
Administratorius

soriukas... kiekvienas turi teisę komentuot... kas cia per prasymai nekomentuot :roll:

atsiimk... siaip negrazu "visiems girdint" apsaukt melagiu :shock:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-10 15:22 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Kubush: tai tavo ar Bičiulo gyvenimas??? Manau, kad paprasčiausia tau nedėrėtų aiškinti, ką kiekvienam konkrečiai pasakoti ar ne pasakoti???

bent jau galėtumei atsiprašyti "visiems girdint" už tokius, žodžius... o ne išvadinti kaip papuola... :?:

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-10 19:14 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Nei jūs pažįstate jį, nei jums spręsti apie jį. Aš jį pažįstu jau trejus metus (su pertraukom), tad tikrai geriau žinau visą situaciją,o čia buvo komentaras Jam, kad atsižvelgtų ne tik į save, bet ir į kitus aplinkinius ;) įdomu, ar Jam pačiam būtų malonu, kai ant jo "dėtų". Vat ir įkišau Jį į tokią situaciją.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-10 21:56 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Tu manęs nei pažįsti tiek gerai kiek pati laikai, manai, kad viska žinai. Tie treji metai beveik nieko nereiškia. Jeigu pažinotum mane tikrai tuos trejus metus beveik, kitaip elgtumeis.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-10 22:33 
Ieškotoja (as)
Ieškotoja (as)
Vartotojo avataras

Kubush ;* rašė:
Nei jūs pažįstate jį, nei jums spręsti apie jį. Aš jį pažįstu jau trejus metus (su pertraukom), tad tikrai geriau žinau visą situaciją,o čia buvo komentaras Jam, kad atsižvelgtų ne tik į save, bet ir į kitus aplinkinius ;) įdomu, ar Jam pačiam būtų malonu, kai ant jo "dėtų". Vat ir įkišau Jį į tokią situaciją.

na taip, mes jo nepazistame, taciau, gi jis lieka teisus, kadangi matomai ir pati per mazai ji pazysti!

kas jis tau ??? pramoga tebuvo trejus metus??? as ji pilnai palaikau.

atleisk kubush, bet tikrai, niekas taip nesielgia kaip tu!

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-11 13:33 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Būtent. :) jinai pasielgė ir nesigaili to. Ištikrųjų stengiuos pamiršti ją norės galėsim toliau bendrauti, nenorės ir nereikia. Juk suaugusi esi, pati priimi sprendimus ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-11 18:28 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Che , Bičiulis kitaip kalba per sms'us( kuriuos aš vis dar iš jo gaunu šiaip sau) ir skype ;)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2010-08-11 18:41 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Atsiprašau, bet 3 metai per niekur nedingsta negali jie išgaruoti šiaip sau, bet stengiuos pamiršti tave ir tai kas buvo.

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-08 15:04 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Gyvenimo tiesa, kad visada reikia turėti atsarginį variantą (kad ir kaip žiauriai atrodo)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-08 19:50 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Jau tą išmokau. Tad ką ir bedarau turiu bent 2 atsarginius planus :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-09 10:59 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)
Vartotojo avataras

Teisingai :) tereikia neleisti susitikti planams :)

Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2012-01-09 22:21 
Romantikė (as)
Romantikė (as)
Vartotojo avataras

Oj ne. Tas jau garantuotai :)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 12 [ 19 pranešimai(ų) ] Eiti į 1, 2  Kitas

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Istorijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007