Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Puslapis 11 [ 3 pranešimai(ų) ] 

Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Problema su mergina
 Standartinė Parašytas: 2015-12-30 19:24 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Labas, Turiu problema su mergina. Pradėjome su ja bendrauti sms žinutėmis kai apsikeitėme numeriais, bet man atrodo, kad nebenori ji bendrauti, nes dažnai nebeatrašo arba tik kitą dieną atrašo. Su ja ir susitikdavome tankiai tad, kad taip dabar ji daro nebežinau ką daryti ir dėl ko ji taip daro? Blogiausia, kad per tą laiką kol bendravome normaliai ji man patikti pradėjo. :cry: Prastai yra dar dėl to jog ji nepasako priežasties kodėl, nes tada galėčiau pasitaisyti, bet aš priežasties neįžvelgiu iš savo pusės, nes su ja visada mandagiai elgiausi esu be žalingų įpročių, o ir ramiu charakteriu. :arrow: Kai pokalbis trumpai būna ji net nesistengia jo įdomesnio padaryti, o iš mano pusės vieno vis tiek nesigaus įdomaus pokalbio. Kokių patarimų būtų labai reikia. :x

Į viršų 
 Pranešimo tema: Re: Problema su mergina
 Standartinė Parašytas: 2016-02-21 06:44 
Netyčiukė (as)
Netyčiukė (as)

Naa .. Yea kelios priezastys ..bet .. Yea it keli klausimai ... AR Tu uzsiminei jai kad ji tau patinka .. IR jeigu ji zino ..kiek laiko ji tai zino
Tai svarbu todel nes .. As pati vengiu vieno vaikino .. Naa .. As tiesiog neturiu tiek nervu kad jam tai pasakyti .. IR nenoriu Jo iskausinti .. Bet tiesiog .. His ne Mano tipo .. IR nedomina .. Nors is dalies gan fainas .... Ta mergina Su kuria Tu kalbi .. Gali buti tokioja situacijoje ... Arba jai Tiesiog nusibodo Su Tami bendrauti... :( ..

Į viršų 
 Pranešimo tema: Re: Problema su mergina
 Standartinė Parašytas: 2016-03-11 03:46 
Rašytoja (as)
Rašytoja (as)
Vartotojo avataras

Sveiks bice,

Cituoti:
bet aš priežasties neįžvelgiu iš savo pusės, nes su ja visada mandagiai elgiausi esu be žalingų įpročių, o ir ramiu charakteriu
Sakyk o priezastis gali buti tik tu? O ar pagalvojai apie skoni? Galbut ji vis gi sugalvojo jog jus skiriates ir ji noretu kitokio pobudzio vaikinuko. Isvaizda? Charakteris? Mes visi vertinam tai skirtingai. Ypac merginos tai vertina pagal savo individualu skoni. O jau patikek ju skonis man iki siol nesuprantamas...
Ka galeciau tau patart? Jeigu esi kuklus pasizvalgyk ar ji neturi jau kito berniuko. Jeigu turi drasos tiesiog parasyk zinute ar paklausk. Zinai yra senas geras posakis "traukinys *ikanciu nelaukia". Prisirisimas nera meile. Tai laikina ir trapu. Merginos neatrasymas gali turret daug reiksmiu. Galbut ji tavim nesusidomejo? Pirmas zvilgsnis neretai buna klaidingas. Nesitverk kas papuola. Buk izvalgesnis. Sekmes! 8)

Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Puslapis 11 [ 3 pranešimai(ų) ] 

Pagrindinis diskusijų puslapis » Meilė » Amūro pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Aurimas Rapečka. +37062657659, skype: anonymaz3, Laima. Paskutinis atnaujinimas 2015-03-15.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007